Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online boş reklam

Selamlar - Crusade

Crusade

Full Stack dev
Elite
Alınan Beğeni
63
Ödül Puanları
28
Herkese selamlar,

Aslinda bir suredir buralardayim ama konuyu acmak bugune kismetmis. :)

Adim Hasan SEN , 29 yasindayim. 2012 yilinda basladigim Bilgisayar Muhendisligi bolumunden(ingilizce hazirlik dahil), 2017 yilinda mezun olduktan sonra Turkiye'de full-stack developer olarak (hem front-end, hem back-end hem SQL ve security taraflari diyebiliriz) birkac sirkette 4 sene kadar calistim. Akabinde yaklasik 1.5 sene once dunyanin sonu diye tabir edebilecegimiz Sidney -Avustralya'ya goc ettim ve burada da yine developer olarak calismaktayim.

Uzun suredir silkroad oynamaktaydim ancak bulundugum konum, saat dilimi, delay problemleri ve ustune cok fazla bos vaktimin olmasiyla yeni arayislar edinip bir sure once vsro edit, gelistirme gibi seylerle zaman oldurmekteyim.:p

Eger ki forumun discord kanalina gelirseniz evden calismamin da etkisiyle her an beni gorebilirsiniz :D

Herkese forumda iyi eglenceler diliyorum.

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,870
Ödül Puanları
213
2021 yılından bu yana aramızda olman güzel.
Tanışma bölümüne açtığın konuyla birlikte resmi olarak 2 sene sonra hoş geldin diyorum :)