Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü Server açık ama start gelmiyor

Çözüm
İpİnput yazılan port entry2 port ile uymuyordu düzeltildi
Wİndows Firewall ayarları temiz ayarlar yüklendi ve sunucu 4 gb ram sahipti en az 6 gb 8 gb ram yükseltilmesi için tavsiye edildi ve sorun çözüldü

Dsgn

Sunucu ve Edit Hizmetleri
Elite
Alınan Beğeni
2,506
Ödül Puanları
113
guard bağlı değil ise firewallda entry2 entry4 entry7 portlarını aktif etmelisin start gelmesi için entry2 gateway portuna ihtiyacı var oyunun
eğer guard bağlı ise guardın sana sağladığı ip bilgilerini ipinput girmelisin

Oyla 0
Alınan Beğeni
1
Ödül Puanları
3
guard bağlı değil ise firewallda entry2 entry4 entry7 portlarını aktif etmelisin start gelmesi için entry2 gateway portuna ihtiyacı var oyunun
eğer guard bağlı ise guardın sana sağladığı ip bilgilerini ipinput girmelisin
yok hocam yine olmadı guard yok yeni başladım yapmaya çalışıyorum kendi çapımda da olmuyor

Oyla 0

Dsgn

Elite
Alınan Beğeni
2,506
Ödül Puanları
113
yok hocam yine olmadı guard yok yeni başladım yapmaya çalışıyorum kendi çapımda da olmuyor
bir anydesk ile olamıcak herşeye çözüm bulmaya geldim :D atarmısın(dm kutusuna atabilirsin)

Oyla 0

Dsgn

Elite
Alınan Beğeni
2,506
Ödül Puanları
113
İpİnput yazılan port entry2 port ile uymuyordu düzeltildi
Wİndows Firewall ayarları temiz ayarlar yüklendi ve sunucu 4 gb ram sahipti en az 6 gb 8 gb ram yükseltilmesi için tavsiye edildi ve sorun çözüldü

Oyla 0
Çözüm
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.