Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü Server Açma Hakkında

Alınan Beğeni
47
Ödül Puanları
28
MERHABA FORUM SAKİNLERİ AKLIMA TAKILAN VE BİR TÜRLÜ KARAR VEREMEDİĞİMİZ BİR SORU VAR. BİZ SW AÇMAK İSTİYORUZ FAKAT DAHA ÖNCE VDS SUNUCU KİRALAMADIK AZ ÇOK TAHMİN EDEBİLİYORUM KULLANMIŞLIĞIM VAR ŞİMDİ BENİM SORUM AÇMIŞ OLDUĞUMUZU VAR SAYARSAK BU VSRO SATAN FİRMALARDAN MI AÇMAK DAHA MANTIKLI YOK SA KENDİ GÜVENDİĞİMİZ 0 VDS ALIP İÇİNE KURMAKMI DAHA MANTIKLI 0 VDS DE İŞİN İÇİNDEN ÇIKABİLİRMİYİZ 2500-3000 MAX PLAYER İÇİN Bİ KAÇ YERDE GÖRDÜM EXTRA AGENT VEYA GAMESERVER DESTEĞİ GEREKLİ GALİBA TAM FİKRİM YOK DETAYLI ANLATIM YAPABİLECEK VARMI?

VaLe

Elbet Bir Gün
.
Alınan Beğeni
258
Ödül Puanları
63
Nacizane fikrim ; 2 3 k player kendi adimada ayni sekilde 'hayal' . Sana tavsiyem kendi yaptığın hazir hale gelmis db yi özel bi sunucu şirketinden guzel bi dedicated sunucu al. Kendin kur orada oynat 700 800 player yakalayabilirsende sukret elindeki oyuncuyu kaçırmamak icin elinden gelen ilgi alakayi göster. Kitleni belki bu sekilde buyutebilirsin. Onun haricinde 2 3 k lik bi kitle yakaladığını düşünürsen bir gün o zaman herkes sana yardimci olur bu konuda merak etme.

Oyla 0

Yuppi

vsro.org
.
Alınan Beğeni
2,580
Ödül Puanları
113
Virtual dedicated server değil dedicated server kiralaman gerekir vds 400 oyundan sonra patlatmaya başlar oyunu. 3k oyuncu istiyorsan ovh sp128 den aşağı almaman gerekiyor.

Bu arada neden komple büyük harflerle yazıyorsun? Ben okuyunca yine aynı şeyi anlıyorum :p

Oyla 0
Alınan Beğeni
47
Ödül Puanları
28
Virtual dedicated server değil dedicated server kiralaman gerekir vds 400 oyundan sonra patlatmaya başlar oyunu. 3k oyuncu istiyorsan ovh sp128 den aşağı almaman gerekiyor.

Bu arada neden komple büyük harflerle yazıyorsun? Ben okuyunca yine aynı şeyi anlıyorum :p
cins bi alışkanlık bende kurtulamıyorum büyük yazmaktan . her neyse diyelim ki 2000-3000 i gördük dedicated serveri de kiradık normal kurulum yaptığımız zaman olur mu diyorsunuz sıkıntı yaşarmıyız size güveniyorum her detay benim için önemli

Oyla 0

Yuppi

vsro.org
.
Alınan Beğeni
2,580
Ödül Puanları
113
Agent başı ~800 oyuncu limitin var, 3k oyuncu için min 4gs 4 agent şarttır

Oyla 0
Alınan Beğeni
47
Ödül Puanları
28
  • Intel Xeon E3 3.0 Ghz
  • 8 GB RAM
  • 1 TB SATA
  • 100 Mbit Sınırsız Trafik
  • Ücretsiz Kontrol Paneli
dedicated server yeterlimi sizce veya bu mu?

• Intel Xeon E5-2620 v3
  • 2 x 300 GB 10K SAS Disk
  • 32 GB DDR4 RAM REC ECC (max 768 GB)
  • 100 Mbit / Sınırsız Trafik

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.