Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Paylaşım Servere Paket Box Sistemi Ekleme

ZaKuRa

SRO Developer ' Pk2 Editor ' Designer'
.
Alınan Beğeni
717
Ödül Puanları
93
according to the image of the boxes, the articles have a% of that you win, in what place do you confuse that% or this system is random

Thank you very much for sharing it too :)

Ballendin

.
.
Alınan Beğeni
55
Ödül Puanları
28
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Msg 2812, Level 16, State 62, Line 22
Could not find stored procedure 'AddItemByCodeName'.

BU HATA NEDİR

Ballendin

.
.
Alınan Beğeni
55
Ödül Puanları
28
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
TEŞEKÜR EDERİM KRAL

Ballendin

.
.
Alınan Beğeni
55
Ödül Puanları
28
dostum başka düzenlememzi gereken birşey olcakmı ?

Ü

Üye silindi 505

Eklemeyle ılgılı sorunu olanlara team uzerınden yardım saglayabılırım. ozelden pm atarsınız aktıf oldugum surece yardımcı olurum

Not : Home Pc Desteği Sunmamaktayım. Sadece Sunucu Kullanıpta Sunucusunda Sorun Yaşayanlar Ulaşım Yapabilir.

Moderatör tarafında düzenlendi:
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.