Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü Serverine yeni skil eklemek istiyenler

EfsaneSro

Sıkıldım
.
Alınan Beğeni
9,121
Ödül Puanları
113
Varsa istediğiniz 1 adet skil verebilirim :D

leveli düşürüp 110,120,130,80,90,100 cap svlerinize eklersiniz güzel olur :D
Benim en beğendiğim skil videonun sonundaki glavie kayma skili ?

Ekli dosyayı görüntüle 420

Moderatör tarafında düzenlendi:
B

bardo41

arkadaşlar bende bir databese var silaha sağ tıkladıgımda new sıkıl cıkıyordu onceden suan denediğimde ise cıkmıyor nasıl düzenleye bilirim yardım

Oyla 0

iMonarch

KGuardEDGE
.
Alınan Beğeni
1,014
Ödül Puanları
214
Hangi silahlara skill vericek iseniz skill Prosüdürüne girip @ ItemID ile belirtilen kısımlardaki ID'leri _RefObjCommon'dan buldukları silahların ID'leri ile değiştirdiğiniz taktirde istediğiniz silahlara Skill vermiş olucaksınız.
Sistemin çalışma mantığını değiştirebilirsiniz. Ör: @Operation = 32 NPC'den satın alma. 41 yaparak TP olunca aktif edebilir.
Dilersenizde @ ItemID = xxx Herhangi bir Scroll ekleyip ID'sini girip Scroll üzerinede sistem yapabilirsiniz. Herşey size kalmış.

Oyla 0

Conqueror

Vsro/Database-Editör
.
Alınan Beğeni
2,397
Ödül Puanları
113
İyiki bu clienti meydana çıkarıp skill ekleme konusunda yardım aldım herkes çekti :D Hep @Database yüzünden :D

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.