Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Paylaşım Serverinize Pain Skili Ekleyin

Wolwec

ASOIAF
.
Alınan Beğeni
440
Ödül Puanları
63
Bunda şey sorunu vardı ya seninkinde var mı bilmiyorum da,
Buf basacagı karakter yakınındaysa sorunsuz basıyor uzaktaysa yürüyüp de basmıyor ? onu ben çözümünü bulmuştum da şimdi hatırlayamadım. Var mı öyle bir sorun

takiru

ɢтғc вαrмeɴ
.
Alınan Beğeni
1,125
Ödül Puanları
93
@tolgacan4ever eksik değil ama illa bunu kullanman gerekmiyor, skillin özü europe painden geliyor pain skillini chn de istediğin builde klonla ismini cismini değiş al sana chn pain. Bunu pekçok diger skill için kullanabilirsin

Alınan Beğeni
579
Ödül Puanları
93
@tolgacan4ever eksik değil ama illa bunu kullanman gerekmiyor, skillin özü europe painden geliyor pain skillini chn de istediğin builde klonla ismini cismini değiş al sana chn pain. Bunu pekçok diger skill için kullanabilirsin
skill aynı şekilde kullandım zaten otomatik ıd veriyor kendime göre düzenledim ama skilldata_enc dosyasında db to media ile çıkarıp sonra içini açarak eklemiş olduğum idler felan hepsi oraya geldi ben eklemiş olduğum tarafı sadece alıp mediapk2 nin içindeki yere attım loader ile çalıştırdığımda bekleme yerinde crash oluyor

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.