Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü Seviye düşürme sistemi.

Alınan Beğeni
13
Ödül Puanları
8
Merhaba oyundaki birisinin seviyesini bir görev yada herhangi, birşey ile belirtilen seviyeden 1 seviviyeye nasıl dusurebilirim?

Kısaca oyunda, 100level olan adam görev ile yada bir kağıt ile vs nasıl olursa artık tekrardan, seviye 1 olacak bunu nasıl yapabiliriz?

Alınan Beğeni
307
Ödül Puanları
43
Elimde bir prosedür var scroll tarzinda lvli 1 e çekebilir fakat stat ve skill kısmını nasıl 1 e çeker bunu @seuna daha iyi bilir prosedürü gece eve gidince paylaşırım

Alınan Beğeni
13
Ödül Puanları
8
Elimde bir prosedür var scroll tarzinda lvli 1 e çekebilir fakat stat ve skill kısmını nasıl 1 e çeker bunu @seuna daha iyi bilir prosedürü gece eve gidince paylaşırım

Teşekkür ederim şimdiden bana sadece seviye lazım stat ve sikiller aynı kalsada olur.

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
Premium
.
Alınan Beğeni
6,158
Ödül Puanları
303
Scroll ile bunu yapabilirsin.

Scroll kullanınca prosedür tetiklenecek ve belirlediğin fonksiyonları karşılıyorsa, belirlediğin parametlerini update yapıcak.
Level'i neyse ve hangi levele düşüreceksen, tetikleyecek olan prosedüre düşeceğine levele göre str, int, stat vb. şeyleri yazman gerekli.

Aslında scroll ile yapmak basit.

Alınan Beğeni
13
Ödül Puanları
8
Scroll ile bunu yapabilirsin.

Scroll kullanınca prosedür tetiklenecek ve belirlediğin fonksiyonları karşılıyorsa, belirlediğin parametlerini update yapıcak.
Level'i neyse ve hangi levele düşüreceksen, tetikleyecek olan prosedüre düşeceğine levele göre str, int, stat vb. şeyleri yazman gerekli.

Aslında scroll ile yapmak basit.

Bunu tam olarak nasıl yapabilirim peki bir kaynak linki verebilirmisiniz. Okadar ayrıntılı bilmiyorum çünkü bunlari

Alınan Beğeni
307
Ödül Puanları
43
Bunu tam olarak nasıl yapabilirim peki bir kaynak linki verebilirmisiniz. Okadar ayrıntılı bilmiyorum çünkü bunlari

Kod:
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

Sp scroll uzerınden var olan kodu biraz kurcalayarak uptade komutu ekledım dedıgın olaya yakın hale getırdım fakat skıllerı aynı bılgın olsun

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
Premium
.
Alınan Beğeni
6,158
Ödül Puanları
303
update SRO_VT_SHARD.dbo._Char set CurLevel = CurLevel+'1' where CharID = @charID --level kısmı
Var olan leveline +1 level ekler.
update SRO_VT_SHARD.dbo._Char set MaxLevel = MaxLevel+'1' where CharID = @charID --level kısmı

Prosedür tamamen alakasız.

Level düşürmek istiyor, yani kullanan kişinin levelini sıfırlamak yani 1 yapmak istiyor.

Kod:

@Parzival ek olarak verdiğin scroll kısmında level sınırı var, yani arkadaş verdiğini eklese bile level konusuna takılacak.

Alınan Beğeni
307
Ödül Puanları
43

Prosedür tamamen alakasız.

Level düşürmek istiyor, yani kullanan kişinin levelini sıfırlamak yani 1 yapmak istiyor.

Kod:

@Parzival ek olarak verdiğin scroll kısmında level sınırı var, yani arkadaş verdiğini eklese bile level konusuna takılacak.
Verdıgın kodla yazdıgım kod arasındakı farkı bı acıkla ona gore yorum yap degısen ne var sen de uptade kullanıp max cur levelleri 1 demıssın neresınde bunun farklılık ? denedin mi ?

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.