Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

serica
zeopanel kguard
ROLLET cleopatra
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Çözüldü ShardManager kapaniyor

Alınan Beğeni
20
Ödül Puanları
8
Server dosyalarını ilkte açıyorum hepsi sorunsuz açılıyor oyun online oluyor giriyorum vs. bir sıkıntı yok ama hiçbişey yapmadan 20-30 dk. sonra ShardManager kendiliğinden kapaniyor ve gameserverde böyle bir yazi yaziyor kapanınca ve birdahada serveri açamıyorum ama sunucuya reset atınca tekrar dosyalar açılıyor sonra yine aynısı oluyor
gameserver.png

Bunuda tekrar açmaya çalışırken çektim, shard yüklenirken bu hata geliyor ve direk kapanıyor hemen
shard.png

Alınan Beğeni
19
Ödül Puanları
3
billingserver harası veriyor çözümü billingserver ayarlaman gerek

Oyla 0

thestorm83

Pk2 Editör , Vsro Developer
.
Alınan Beğeni
515
Ödül Puanları
93
Server dosyalarını ilkte açıyorum hepsi sorunsuz açılıyor oyun online oluyor giriyorum vs. bir sıkıntı yok ama hiçbişey yapmadan 20-30 dk. sonra ShardManager kendiliğinden kapaniyor ve gameserverde böyle bir yazi yaziyor kapanınca ve birdahada serveri açamıyorum
Ekli dosyayı görüntüle 5012

Bunuda tekrar açmaya çalışırken çektim, shard yüklenirken bu hata geliyor ve direk kapanıyor hemen
Ekli dosyayı görüntüle 5013
Cevap sorunun içinde aslında biraz gözleri açıp neden kaynaklandığını düşünsen 1 saniyelik bir olay

Oyla 0
Alınan Beğeni
20
Ödül Puanları
8
Eğer billing sorunlu olsa hiç açılmazdı yanlışmıyım? üstelik defalarca kontrol ettim
Sunucuya reset atiyorum ve tekrar serveri açmaya çalıştığımda bütün dosyalar sorunsuz açılıyor ve 20 30 dakika server açık kaldıktan sonra tekrar shardmanager hata veriyor kapanıyor ve açamıyorum bidaha serveri ama sunuya reset atınca açılıyor bütün dosyalar

Oyla 0

thestorm83

Pk2 Editör , Vsro Developer
.
Alınan Beğeni
515
Ödül Puanları
93
Eğer billing sorunlu olsa hiç açılmazdı yanlışmıyım? üstelik defalarca kontrol ettim
Sunucuya reset atiyorum ve tekrar serveri açmaya çalıştığımda bütün dosyalar sorunsuz açılıyor ve 20 30 dakika server açık kaldıktan sonra tekrar shardmanager hata veriyor kapanıyor ve açamıyorum bidaha serveri ama sunuya reset atınca açılıyor bütün dosyalar
Hatalı kurulum yapmışsın doğru kursaydın zaten kapanmazdi ayrıca sorunun cevabı shard manager veriyor.

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.