Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Çözüldü ShardManager kapanma sorunu.

Alınan Beğeni
8
Ödül Puanları
8
Merhaba,

Arkadaşlar kafayı yemek üzereyim. Server kurdum billing ayarları, files ayarları ya aklınıza gelebilecek tüm ip ve shard'a bağlı ayarları yaptım ardından gözden geçirdim, kontrol ettim. Herhangi bir hatamın olmamasına rağmen shard billing server is dead hatası alarak kapanıyor. Kafayı fazla sıyırmadan bu konuda yardımcı olabilecek var mı?

Teşekkürler.

Ü

Üye silindi 3096

IIS portunu aktif ettiğine eminsin
localhost:8080 olarak site sorunsuz açılıyor mu IIS ?

server.cfg de IIS portunu düzgün girdinmi

Tahminen IIS kurulumunu eksik yaptın bu yüzden hata alıyorsun :D

IIS aşağıdaki gibi kur ben ne seçtiysem onu seç

1609824073722.png

Oyla 0
Alınan Beğeni
8
Ödül Puanları
8
Site sorunsuz açılıyor. server.cfg, dbconnect vs. tüm ip ve port satırları ayarlandı. IIS kurulumlarını tekrar gözden geçirip hemen dönücem.
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

IIS portunu aktif ettiğine eminsin
localhost:8080 olarak site sorunsuz açılıyor mu IIS ?

server.cfg de IIS portunu düzgün girdinmi

Tahminen IIS kurulumunu eksik yaptın bu yüzden hata alıyorsun :D

IIS aşağıdaki gibi kur ben ne seçtiysem onu seç

Ekli dosyayı görüntüle 10620
Ne yazık ki sorun devam ediyor. Rica etsem uzaktan bağlanıp kontrol eder misiniz?

Oyla 0

alikvp

Alikvp
.
.
Alınan Beğeni
170
Ödül Puanları
43
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Site sorunsuz açılıyor. server.cfg, dbconnect vs. tüm ip ve port satırları ayarlandı. IIS kurulumlarını tekrar gözden geçirip hemen dönücem.
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

Ne yazık ki sorun devam ediyor. Rica etsem uzaktan bağlanıp kontrol eder misiniz?

ozelden Anydesk indirip id yollayin bakayim

Oyla 0
Alınan Beğeni
8
Ödül Puanları
8
Sorun çözümlenmiştir. Çözüm; IIS kurarken IIS altında ki tüm alt klasörler tek tek açılıp tik koyuldu ve baştan IIS kurulumu yapıldı. Konu kilitlenebilir.

Oyla 0
Alınan Beğeni
10
Ödül Puanları
8
arkadaşlar bana yardım edebilecek olanınız varmıdır bende de sahard meanger açılıyor cert alıyor faka t kapanıyor IIS ayarlarını adım adım uyguladım DBConnetc .asp yide kontrol ettim fakat bir çözüme ulaşamadım

Ekli dosyalar

• aa.jpg
    aa.jpg
    182.9 KB · Görüntüleme: 14
Oyla 0
Alınan Beğeni
558
Ödül Puanları
93
arkadaşlar bana yardım edebilecek olanınız varmıdır bende de sahard meanger açılıyor cert alıyor faka t kapanıyor IIS ayarlarını adım adım uyguladım DBConnetc .asp yide kontrol ettim fakat bir çözüme ulaşamadım
shardmanager ne oluyor tam olarak açılınca hemen kapanıyor mu veya shardmanagerde kapanırken bir hata resmi felan var mı

Oyla 0
Alınan Beğeni
10
Ödül Puanları
8
shardmanager ne oluyor tam olarak açılınca hemen kapanıyor mu veya shardmanagerde kapanırken bir hata resmi felan var mı
o sorunu 𝕽𝖔𝖇𝖎𝖓 𝕳𝖔𝖔𝖉 arkadaşımız halletti şuan farklı bir porblem ile boğuşuyorum item malla silk scroll eklıyecegim ama olmuyor _RefObjCommon a ekleme yapabiliyorum fakat _RefObjIteme yapamıyorum DB sıfırlasam mı acaba diye güşünüyorum henüz ekledigim dress felan yok hazır db kullanıyorum

Oyla 0
Alınan Beğeni
558
Ödül Puanları
93
o sorunu 𝕽𝖔𝖇𝖎𝖓 𝕳𝖔𝖔𝖉 arkadaşımız halletti şuan farklı bir porblem ile boğuşuyorum item malla silk scroll eklıyecegim ama olmuyor _RefObjCommon a ekleme yapabiliyorum fakat _RefObjIteme yapamıyorum DB sıfırlasam mı acaba diye güşünüyorum henüz ekledigim dress felan yok hazır db kullanıyorum
txt olarak mı ekliyorsun objiteme belki kaymalar olmuştur nasıl eklenmiyor istersen bakabilirim

Oyla 0
Alınan Beğeni
10
Ödül Puanları
8
txt olarak mı ekliyorsun objiteme belki kaymalar olmuştur nasıl eklenmiyor istersen bakabilirim
qery lerle gerekli satırları alıyorum notepad++ ile hereken yerleri düzeltiyorum ve yeniden ekliyorum _RefObjCommona eklemeyi kaydediyor
fakat _RefObjItem e kleyince executeSQL dedikten sonra kayboluyor hepsini elle tek tek yazıyorum

1 3769 ITEM_MALL_500_SİLK_SCROLL ????? xxx SN_ITEM_MALL_500_SİLK_SCROLL SN_ITEM_MALL_500_SİLK_SCROLL_TT_DESC 1 0 3 3 3 1 180000 3 0 1 1 1 255 0 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 -1 0 -1 0 -1 0 -1 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 100 0 0 0 xxx item\etc\drop_mall_scroll.bsr item\etc\mall_return_scroll.ddj xxx xxx 2119

üstteki satırı ObjCommon a ekledim

ama alltakini ekledim fakat kayboldu

2119 50 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1000 ???? 1 ?????? -1 RESURRECT -1 xxx -1 xxx -1 xxx -1 xxx -1 xxx -1 xxx -1 xxx -1 xxx -1 xxx -1 xxx -1 xxx -1 xxx -1 xxx -1 xxx -1 xxx -1 xxx -1 xxx 0 0 0

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.