Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü Silkroad C# Bot Sorunu

wien32

.
.
Alınan Beğeni
28
Ödül Puanları
18
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Direk Sorunu yazarak düzeltiyorum konuyu

Sorun Csro-R için olan botu geliştiriyorum ve Sroprot veya guard fark etmiyor üstünden geçerken null key hatası veriyor fakar her hangi bir program olmadan bağlanınca sorunsuz açılıyor oyun bilgisi olan varsa yardımcı olursa.
Şimdiden Teşekkür Ederim​

Son düzenleme:

wien32

.
.
Alınan Beğeni
28
Ödül Puanları
18
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Fix dediğin dosyalarda absorption,skill usage, gibi bir çok bug hala duruyor. "diğer her şeyini fixledim " kısmını açabilir misin merak ettim. :(

Çünkü bende uzun bir süredir CSRO-R files ile uğraşıyorum. Item Lock, sparkles, skill bug, item bug , consignment vb bir çok sorunu düzelttim.

Bot için kendini çok zorlamadan komut sistemleri ile bile yapabilirsin.

Bug duruyor derken benim dosyalarımı nereden biliyorsun ? merak ettim sadece csro-r files paylaşıldığından beri vsroyu bırakıp o dosyalar ile uğraşıyorum asm ile piyasada dolanmayan bir çok yerini fixledim ben forumlarda dolaşan şeyleri fixleyip fix demiyorum kendime local sunucum var kendi iş yerimde çalıştırdığım hızı düşük olsada fixler için yetiyor neyse önemli olan o değil. Sen bot lazım değil diye düşünüyorsun ama bunu yıllar önce bu piyasaya botu dayatanlara söylemen lazım bot olmadan 1 kişi bile bir oyunu oynamıyor

Oyla 0

wien32

.
.
Alınan Beğeni
28
Ödül Puanları
18
Fix dediğin dosyalarda absorption,skill usage, gibi bir çok bug hala duruyor. "diğer her şeyini fixledim " kısmını açabilir misin merak ettim. :(

Çünkü bende uzun bir süredir CSRO-R files ile uğraşıyorum. Item Lock, sparkles, skill bug, item bug , consignment vb bir çok sorunu düzelttim.

Bot için kendini çok zorlamadan komut sistemleri ile bile yapabilirsin.

Bir şey daha item kilidi fixledim dediğine göre asm biliyorsun çünkü smtp kurup çalıştırma olayı tamamen saçma sistem o şekilde maalesef çalışmıyor

Oyla 0
Q

quantizz

Discord üzerinden ulaşırsan detaylar için yardımcı olmaya çalışırım elimden geldiğince.

Oyla 0