Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

iSRO-R Paylaşım Silkroad-Setup-Source V.2

SQL

.
Alınan Beğeni
219
Ödül Puanları
43
Hayır 2 kere denedim Bir türlü setup haline getiremedim programı çalıştıramıyorum

EfsaneSro

Sıkıldım
.
Alınan Beğeni
9,104
Ödül Puanları
113
Hayır 2 kere denedim Bir türlü setup haline getiremedim programı çalıştıramıyorum
Resources klasörünün içine Archiveydi sanırsam silkroad .zip isimli bi hata vardı orda dosya adı yazıyordu öyle bi klasör açıp içerisine silkroad.zip atıp derle olacak

• Beğendim
Tepkiler: SQL

alir13

.
Alınan Beğeni
52
Ödül Puanları
28
Efsane konu tam da bana lazım olan şey sağolasın :)
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

Hocam bunu tam kurmanın bi videosu gelir mi acaba resimlerde anlatılanları yaptım sonrası nerede :)
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

Mesela ben bunu ayarlayıp setup halini arkadaşıma gönderemiyor muyum onun serverimi kurması için?
Benim gibi yapamayanlar için yazıyorum. Konuda anlatılan tüm adımları yaptıktan sonra Visual studio kurarak Boobies_Installer.sln i çalıştırdıktan sonra sağdaki menüden derle diyoruz. Bu kadar basit bir şeymiş aslında ama 3 gün uğraştım bulmak için :D Ayrıca visual studio ücretsiz bir program direk sitesinden indirebiliyorsunuz. İyi forumlar.

• Beğendim
Tepkiler: SQL

Mico

.
Alınan Beğeni
2,486
Ödül Puanları
113
Benim gibi yapamayanlar için yazıyorum. Konuda anlatılan tüm adımları yaptıktan sonra Visual studio kurarak Boobies_Installer.sln i çalıştırdıktan sonra sağdaki menüden derle diyoruz. Bu kadar basit bir şeymiş aslında ama 3 gün uğraştım bulmak için :D Ayrıca visual studio ücretsiz bir program direk sitesinden indirebiliyorsunuz. İyi forumlar.
ulan ya ne adamsınız derleme yapmadanmı kullanmaya çalışıyosunuz anlamıyom neden bu kadar basit birşeyi anlamıyosunuz program derlenmeden nasıl setup olcak aklınız alıyomu :ROFLMAO: bunu sokakdan geçen adam sorsak yapar lo 3 gün ugrastım diyor :Dresmin sonunda derleyin yazısına hiç bakmadan iş yaparsabız bole 3-5 gun ugrasırsınız işte

fyq2025

.
.
Alınan Beğeni
0
Ödül Puanları
1
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.

alir13

.
Alınan Beğeni
52
Ödül Puanları
28
ulan ya ne adamsınız derleme yapmadanmı kullanmaya çalışıyorsunuz anlamıyom neden bu kadar basit birşeyi anlamıyosunuz program derlenmeden nasıl setup olcak aklınız alıyomu :ROFLMAO: bunu sokakdan geçen adam sorsak yapar lo 3 gün ugrastım diyor :Dresmin sonunda derleyin yazısına hiç bakmadan iş yaparsabız bole 3-5 gun ugrasırsınız işte
Basitlik kavramını şuanki bilgilerinle kıyaslayarak düşünüyorsun. Hiçbir bilgin yokken bir düşünsen o kadar basit olmadığını anlarsın. Şuan bana da tabi ki çok basit geliyor ama hiçbir şey bilmiyorken öyle olmuyor. Sondaki derleyin yazıyı okumuştum ama neyle nasıl derleyeceğimi bilmiyordum. Çok absürt cümleler kurmuşsun aklın almıyor mu vs? Tabi ki olmadığını anlıyorum o yüzden de uğraştım ve yaptım zaten. Yardımların ve paylaşımların için elbette şükranlarımı sunmakla birlikte üslubuna dikkat etmeni tavsiye ediyorum.