Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

Satış Sınırlı Stok VDS

Alınan Beğeni
45
Ödül Puanları
28
16gb sunucu fiyat bilgisi alabilirmiyim Ömer 3aylık

kovboi

KGuardEDGE
.
Developer
Alınan Beğeni
588
Ödül Puanları
93
16gb sunucu fiyat bilgisi alabilirmiyim Ömer 3aylık
150 € civarı olur. Hesaplayınca fazla çıkıyor ama 3 aylık olursan toplam 150 yeterli iade hakkından refakat edersen 😅

Feragat da olabilir. Bkz. tdk 😂

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
Premium
.
Alınan Beğeni
6,150
Ödül Puanları
303
150 € civarı olur. Hesaplayınca fazla çıkıyor ama 3 aylık olursan toplam 150 yeterli iade hakkından refakat edersen 😅

Feragat da olabilir. Bkz. tdk 😂
3 ay için OVH sunucuya 150€ olduğundan ucuz bir fiyat.
Maxiguard 500 User limitli paketi de 3 aylık olur, stabil 80 cap sistem oturturum.
3 ay da parası her türlü çıkar. :D

Bunu düşününce acayip mantıklı geldi ama ne yazık ki PUBG Mobile'de Aşk Konçertosu Berly'i yeni çıkarttım ve 4 seviyeye çektim çok pağam gitti. :D

kovboi

KGuardEDGE
.
Developer
Alınan Beğeni
588
Ödül Puanları
93
3 ay için OVH sunucuya 150€ olduğundan ucuz bir fiyat.
Maxiguard 500 User limitli paketi de 3 aylık olur, stabil 80 cap sistem oturturum.
3 ay da parası her türlü çıkar. :D

Bunu düşününce acayip mantıklı geldi ama ne yazık ki PUBG Mobile'de Aşk Konçertosu Berly'i yeni çıkarttım ve 4 seviyeye çektim çok pağam gitti. :D
:D

Alınan Beğeni
15
Ödül Puanları
18
beyler bende sv açmayı düşünüyorumda TRsro kapatıyormu açanlar nasıl açıyor bilgi verebilecek varmı

kovboi

KGuardEDGE
.
Developer
Alınan Beğeni
588
Ödül Puanları
93
hayır gamegami kapatıyor mu serverleri kapatmıyorsa vurkaç yapacağım demek istiyor :cautious:
Kapatmaz. Hatta gamegamideki oyuncu yoğunluğunun azalması demek yeni server açanların yasal riskler taşıyacak olması demektir.

GameGami Private sektörünü rakip olarak görmediği sürece sektör ayakta kalabilir. Çünkü kâr marjını etkileyen bir sektöre korkmadan yasal savaş açabilir.

Alınan Beğeni
5
Ödül Puanları
3
GameGami Private sektörünü rakip olarak görmediği sürece sektör ayakta kalabilir. Çünkü kâr marjını etkileyen bir sektöre korkmadan yasal savaş açabilir.

Avrupa daki private sunucu sayısı, bize göre fazlasıyla çok ve belirtmekte fayda var. JC Planet, GameGami den fazlasıyla çok güce sahip bir şirket. Baş edilmesi mümkün olsaydı onlar çoktan yaparlardı. Zeyd sadece göz korkutmak istedi. Malum platformlar hala çalışmalarına devam ediyorlar... Demek ki öyle basit bir iş değil. Baş edilecek gibi de değil zaten. Büyük pSRO sahiplerine yaptırım yapamadığı sürece hiçbir şey değişmez. Hala açılmaya devam ediyor...

Ayrıca telif cezasını almayı en çok MeGaMaX hak ediyor. Sailor'u bilmeyen yoktur heralde. Biz vSRO ile uğraşırken adamda son files var... :)

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.