Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü Sitede epin kodu nasıl oluşturabilirim

Alınan Beğeni
53
Ödül Puanları
28
Merhaba, ödemeyi kendim almak istiyorum. Birkaç sistem buldum ödeme alıcak ama epin oluşturup kullanıcıya yollamak istiyorum. Epin nasıl oluşturabilirim? Kullanıcı epin'i siteye girip hesabına silk ekleyebilecek böylelikle...

tylu

VSro
.
Alınan Beğeni
981
Ödül Puanları
93
Merhaba, ödemeyi kendim almak istiyorum. Birkaç sistem buldum ödeme alıcak ama epin oluşturup kullanıcıya yollamak istiyorum. Epin nasıl oluşturabilirim? Kullanıcı epin'i siteye girip hesabına silk ekleyebilecek böylelikle...
Öyle kopyala yapıştırarak tek tıkla yapılacak bir şey değil.

Oyla 0

tylu

VSro
.
Alınan Beğeni
981
Ödül Puanları
93
Her panelde böyle yapabilir misin ?Ben sitede deyince e pin sistemi olmayan bir panel aklıma geldi.

Oyla 0
Alınan Beğeni
53
Ödül Puanları
28
Ben şunu anlamadım.Ödeme işlemi nasıl olacak epini elden mi vereceksin otomatik mi verecek ?
Otomatik vermesini sağlayacağım, epin kodu generate etmem yeterli olacak benim için. Ödeme sistemi içinde bir firmayla anlaştım. Silkroad piyasasına uzak bir firma bu.

Oyla 0

AleriyaSama

VArcane Family , Team , Company
.
Alınan Beğeni
2,973
Ödül Puanları
113
Herhangi Bir Fikri/Bilgisi Olan Var mıdır?

Oyla 0

AleriyaSama

VArcane Family , Team , Company
.
Alınan Beğeni
2,973
Ödül Puanları
113
@Sukahn Hocam Konunuzu Şuanlık #ÇözümlenenSorunlar Bölümüne Taşıyorum. Bana Geri Dönüşünüz Durumunda Tekrardan #Yardım Bölümüne Alabilirim.

--> Konu Hakkında Herhangi Bir Yazı 3-4 Gündür Olmamıştır Ondan Dolayı.

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.