Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

Sohbet Muhabbet Sizce 110 Cap 13 dg olur mu ? fight yerine

Thanatos

.
.
Alınan Beğeni
656
Ödül Puanları
93
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Sizce 110 Cap 13 dg olur mu ? fight yerine

AleriyaSama

VArcane Family , Team , Company
.
Alınan Beğeni
2,937
Ödül Puanları
113
Sizce 110 Cap 13 dg olur mu ? fight yerine
13 Degree görünüm yapmak istiyorsanız "Model Switcher" yaparak isteğinizi yerine getirmiş olursunuz. Fakat 110 cape 13 degree pek önermem silahlar zaten güçlü 110 level bir karakter 13 degree sun +8 +10 bir silaha dayanamaz bence. Ondan dolayı 110 cap 13 degree olmaz bence hasarı çok yüksek fighta göre ^^

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
Premium
.
Alınan Beğeni
6,150
Ödül Puanları
303
EU'nun olduğu yerde her zaman DMG artışı olmuştur ve balanced daima zora girmişti.
13D olmaz, imkansız. Bu kadar DMG'yi engelleyemezsiniz.

Thanatos

.
.
Alınan Beğeni
656
Ödül Puanları
93
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Aslında dedikleriniz cok doğru 110 cap oyunum var 120 cekmek istiyordum yapamadım bir daha forum da da konu açmak istemedim biraz benim katkım olması gerekiyor ondan sonra yardım isteyecek yüzüm olur.

Sieger

Premium
.
Alınan Beğeni
6,150
Ödül Puanları
303
120 cap'e çekmek o kadar zor ki, hele ki cleanse ve bu işte başlangıç seviyesindeyseniz, çok zor :D

AleriyaSama

VArcane Family , Team , Company
.
Alınan Beğeni
2,937
Ödül Puanları
113
Aslında dedikleriniz cok doğru 110 cap oyunum var 120 cekmek istiyordum yapamadım bir daha forum da da konu açmak istemedim biraz benim katkım olması gerekiyor ondan sonra yardım isteyecek yüzüm olur.
Bunu yazarken düşünmeniz bile beni mutlu etti bazı kişiler direk foruma kayıt oldukları gibi en zor noktadan soruyu soruyorlar bir de sorunu çözüldükten sonra bir daha foruma uğramıyor ... :(
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

120 cap'e çekmek o kadar zor ki, hele ki cleanse ve bu işte başlangıç seviyesindeyseniz, çok zor :D
+1 :D

Sieger

Premium
.
Alınan Beğeni
6,150
Ödül Puanları
303
Bunu yazarken düşünmeniz bile beni mutlu etti bazı kişiler direk foruma kayıt oldukları gibi en zor noktadan soruyu soruyorlar bir de sorunu çözüldükten sonra bir daha foruma uğramıyor ... :(

+1 :D
120 upgrade deyince nasılda damlıyorsun hemen :D

Thanatos

.
.
Alınan Beğeni
656
Ödül Puanları
93
Herkesin işini gördüğün kadar iyisin.

120 upgrade deyince nasılda damlıyorsun hemen :D
başaramadığız şeyleri sizin yardımınızda. Başardığım şeyleri de insanlara sunarsak her zaman insanlara örnek oluruz.

Büyük balık küçük Balığı Korur :) :D

Sieger

Premium
.
Alınan Beğeni
6,150
Ödül Puanları
303
Herkesin işini gördüğün kadar iyisin.

başaramadığız şeyleri sizin yardımınızda. Başardığım şeyleri de insanlara sunarsak her zaman insanlara örnek oluruz.

Büyük balık küçük Balığı Korur :) :D
120 cap'e girince neden zor olduğunu anlayacaksınız. Fikir sunmak, sunmamak, falan filan hikayet. 120'nin skilleffect'leri dahi isro clientinde eksik. :D

Damlamazmıyım burak hocam :D :D
Damlamaman canımı sıkar. :D

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.