Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü skildata_35000enc kilit açılmıo acil yardım

Alınan Beğeni
112
Ödül Puanları
43
Arkadaşlar goodbles eklemek istiyorum ama good bles dosyasındaki skildata_35000enc dosyasını tüm kilit açıcı programlar ile denedim açılmıo yani çince çıkıo tuhaf tuhaf yazılar çıkıo.
ama kendi mediamdaki skıldata_35000enc yi aç/kapa yapabiliyorum nedeni nedir acaba bilgisi olan veya yardımcı olmak isteyenler yazabilirmi acaba.

predatorZ

Nub
.
Alınan Beğeni
548
Ödül Puanları
93
Arkadaşlar goodbles eklemek istiyorum ama good bles dosyasındaki skildata_35000enc dosyasını tüm kilit açıcı programlar ile denedim açılmıo yani çince çıkıo tuhaf tuhaf yazılar çıkıo.
ama kendi mediamdaki skıldata_35000enc yi aç/kapa yapabiliyorum nedeni nedir acaba bilgisi olan veya yardımcı olmak isteyenler yazabilirmi acaba.

dosyayı buraya upload edip konuya eklersen belki yardımcı olabilirim

Oyla 0

predatorZ

Nub
.
Alınan Beğeni
548
Ödül Puanları
93
galiba yanlış gönderdin dostum ben burada şifreli olan bir enc dosyası göremiyorum

Oyla 0

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
Premium
.
Alınan Beğeni
6,150
Ödül Puanları
303
O yazılır çinçe değil, kriptolu, yani şifreli.
Bunu açmak için Decrypt-Encrypt kullanman gerekli.

Aşağıda linkini bıraktığım programı indir ve kullan.

Kullanmak için, programı enc'lerin olduğu klasöre at ve çalıştır.
Kilitli dosyayı açacaktır.
Düzenlemeleri yaptıktan sonra tekrar kilitlemek için programı çalıştır ve decrypt de.

Oyla 0
Alınan Beğeni
112
Ödül Puanları
43
Tamam sorun cozulmustur. Rardan cikarttigimda kilit acilmiyor. Ama rardan sadece 35000 enc yi actigim zaman tr olarak gorunuyor

Oyla 0