Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online boş reklam

vSRO Çözüldü Skill açarken Dc (Clientless) atıyor

Alınan Beğeni
15
Ödül Puanları
8
merhaba daha dün hiç birşey yoktu oyunda herhangi bir işlem dahi yapmadım ancak bugun skill açarken clientless atıyor sebebi nedir

Conqueror

Vsro/Database-Editör
.
Alınan Beğeni
2,397
Ödül Puanları
113
merhaba daha dün hiç birşey yoktu oyunda herhangi bir işlem dahi yapmadım ancak bugun skill açarken clientless atıyor sebebi nedir
Skill'in üzerine gelince client kapanıyorsa örneğin 110 cap ama 110+ skiller açık sro_client.exe desteklemezse kapatır. Level sınırına göre üzeri skilleri kapat mediayı da patchla.

Oyla 0
Alınan Beğeni
15
Ödül Puanları
8
Skill'in üzerine gelince client kapanıyorsa örneğin 110 cap ama 110+ skiller açık sro_client.exe desteklemezse kapatır. Level sınırına göre üzeri skilleri kapat mediayı da patchla.
hayır sorun tam olarak şu sekilde skili açıyorum up yapınca clientless atıyor tekrar gırdıgımde uplanmış durumda oluyor. uplama gerçekleşiyor yani üzerine geldiğimde flan herhangi bir sorun yok. sadece tek skillde de değil tüm skiller için geçerli bu durum. daha dün hersey normaldi hic bir işlem dahi yapmadım durduk yere oldu

Oyla 0

Dsgn

Sunucu ve Edit Hizmetleri
Elite
Alınan Beğeni
2,494
Ödül Puanları
113
hayır sorun tam olarak şu sekilde skili açıyorum up yapınca clientless atıyor tekrar gırdıgımde uplanmış durumda oluyor. uplama gerçekleşiyor yani üzerine geldiğimde flan herhangi bir sorun yok. sadece tek skillde de değil tüm skiller için geçerli bu durum. daha dün hersey normaldi hic bir işlem dahi yapmadım durduk yere oldu
Düne kadar normal dedin ya dbnin son yedeği ve media pknın son yedeğini yüklermisin sonra bir kontrol et bakalım

Oyla 0

Dsgn

Sunucu ve Edit Hizmetleri
Elite
Alınan Beğeni
2,494
Ödül Puanları
113
dbtomedıa yapayım dıyorum bı komple atmamam gereken textler varmı dtomedıa sonrası ?
sadece 2 adet dosya atmasan daha iyi oluyor ama onların skillerle ilgisi yok yaptığın son edit işlemi media pk arasında uyumsuzluk yaratıyor gibi duruyor çalışan son halini yüklemelisin

Oyla 0

Conqueror

Vsro/Database-Editör
.
Alınan Beğeni
2,397
Ödül Puanları
113
Anladım. Sorunun daha önce başıma gelmediği için çözümü konusunda yardımcı olamayacağım. Eğer DB ve Client uyumluysa DbToMedia ile düzeleceğini düşünüyorum.

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.