Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

iSRO-R Çözüldü Skill bug

Alınan Beğeni
8
Ödül Puanları
8
Ch bow mastery icinde 7 arrow combo skili 8. Up a kadar 7 kere atak yapiyor up 9 ve 10 olunca 2 ataga dusuyor ayni sekilde wizard masteryde 124 te acilan 4 lu buz skilli 3. Up a kadar 4 atak yaparken skill up 4 ve 5 olunca 2 kere atak yapiyor bunu cozemedim yardimci olur musunuz

Ayni durum heuksal mastery skilleri icin de vardi onlari basic code ekleyerek duzelttim ama bu belirttigim iki skill icin skillerin diger ataklarini bulamadim

EfsaneSro

Sıkıldım
.
Alınan Beğeni
9,041
Ödül Puanları
113
Skill_ch_bow_chain_f2 f3 f4 f5 f6 f7 var mi ben de rigid isro 140 cap files kullaniyorum forumda paylasilan
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

Warlock mastery de bir skill var 124 te acilan party uyelerinin zerkli vurusunu %30 artriran skill up 2 yapinca crash oluyor onu cozemedim diger skilleri kendime gore ayarladim ama o kaldi
SQL:
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

1667011847981.png

Oyla 0

EfsaneSro

Sıkıldım
.
Alınan Beğeni
9,041
Ödül Puanları
113
Tamam bende de f3 e kadar var diyorum ki f7 ye kadar olmasi lazim degil mi

Warlock skill sorununda burda

1-2 service 1 fakat
3-4-5 kapatılmış service
6-7-8-9-10 aktif service 1
yani aradaki 3-4-5 in service 1 yaparsan atma sorunun düzelecek 10 a kadar ekli databasede . kod aşağıda okut .

SQL:
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

1667012232740.png

Oyla 0
Alınan Beğeni
8
Ödül Puanları
8
peki bir soru daha sorayım bu item lock key için yayınlanan dosyayı kuramadım bilgin var mı config kısmını yanlıs yaptım sanırım kapanıyor bende billing

Oyla 0
Alınan Beğeni
8
Ödül Puanları
8
Nasıl çözüldü belirtmeniz gerekli.
skill basic chain codelerini düzelttim

sen hangi db kullanıyon ben clean Rigid db kullanıyom rigid tam olarak dbde 10 ' a kadar var ? Gördüğün gibi en altta okla gösterdiğim 7 shot yani vuruş var :D Sırayla Ekli misal 1-2-3-4-5-6-7 diye

Ekli dosyayı görüntüle 14449
Hocam merhaba benim skilllerle ilgili bir sorunum daha var işin içinden çıkamadım blade rogue warrıor da bulunan knockdown skillerini vurup mob yerdeyken normalde downattack skilleri kullanılır diğer skillerle atak yapılmaz ya benim sorunum mob yerdeyken herhangi bir skille vurabiliyorum skillerin param degerlerine baktım downattack girilmiş olabilir mi diye girilmemiş ısro media pk dan skilllerle karşılaştırdım skiller aynı ama bir yol bulamadım yardımcı olursan sevinirim

Tekrardan bir skill sorunu ile karsilastim arkadaslar bununla ilgili yeni bir konu actim knockdown downattack isimli o konuya girip bakmanizi rica ediyorum

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.