Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü Skill ekledim, client açılmıyor.

Alınan Beğeni
3
Ödül Puanları
3
Herkese merhaba arkadaşlar. Biliyorum genel olarak çok alışılmış bir hata ama saatlerdir çözemedim. Database ve skilldata_xxxenc uyumlu, bütün ID'leri tek tek kontrol ettim hiçbir sorun yok gözüküyor. Sorunum ise client patch atınca Start diyorum ve hata veriyor.

Dump:

Kod:
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

Not: Client ve DB clean'dir. Daha ilk defa CH pasif skill eklemeye çalıştım ve hata verdi.

Alınan Beğeni
125
Ödül Puanları
43
SkillGroup.txt ve SkillMasteryData.txt dosyalarında muhakkak bir problem var. (ID çakışması veya girdilerle ilgili benzer bir şey olsaydı gs yüklenmezdi)

Oyla 0

Conqueror

Vsro/Database-Editör
.
Alınan Beğeni
2,411
Ödül Puanları
113
Herkese merhaba arkadaşlar. Biliyorum genel olarak çok alışılmış bir hata ama saatlerdir çözemedim. Database ve skilldata_xxxenc uyumlu, bütün ID'leri tek tek kontrol ettim hiçbir sorun yok gözüküyor. Sorunum ise client patch atınca Start diyorum ve hata veriyor.

Dump:

Kod:
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

Not: Client ve DB clean'dir. Daha ilk defa CH pasif skill eklemeye çalıştım ve hata verdi.
SELECT*FROM _RefSkill WHERE Basic_Code LIKE 'Braya yaz skili'
Bu kod ile eklediğin skili arat bakalım aynısından varmı. Ve refskillgroup'a eklediğinden emin ol. Txt dosyasına da bak. Eklediğin skil nedir bilmiyorum ama media bölümünde dosya eksiğin de olabilir

Oyla 0
Alınan Beğeni
3
Ödül Puanları
3
SELECT*FROM _RefSkill WHERE Basic_Code LIKE 'Braya yaz skili'
Bu kod ile eklediğin skili arat bakalım aynısından varmı. Ve refskillgroup'a eklediğinden emin ol. Txt dosyasına da bak. Eklediğin skil nedir bilmiyorum ama media bölümünde dosya eksiğin de olabilir
DM atmak istiyorum lakin sanırım limitiniz dolmuş. Yazabilir misiniz bana DM?

Oyla 0

Exadus77

.
.
Alınan Beğeni
79
Ödül Puanları
28
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Skildata_xxx.txt 1708 Satır Hatalı Diyor.

Oyla 0

Conqueror

Vsro/Database-Editör
.
Alınan Beğeni
2,411
Ödül Puanları
113
Skilleffect.txt düzenlemeden önce eklediğin skilleri patch at cliente açılıp açılmamasına bak sonra Skilleffect.txt düzenle. Eğer db de hatalı giriş varsa sorunun skilleffect.txt olduğunu düşünebilir burada takılabilirsin.

Oyla 0
Alınan Beğeni
3
Ödül Puanları
3
Skilleffect.txt düzenlemeden önce eklediğin skilleri patch at cliente açılıp açılmamasına bak sonra Skilleffect.txt düzenle. Eğer db de hatalı giriş varsa sorunun skilleffect.txt olduğunu düşünebilir burada takılabilirsin.
Kusura bakmayın ya elektrikler gitti. Yorumda dediğinizi yaptım, oyuna giriyor. Sorun skilleffect'e, eminim.

Oyla 0

ByMnkn

Eskilerden :)
.
Developer
Alınan Beğeni
268
Ödül Puanları
63
eklediğin skill için S de yer açmalışsın. Eğer en alta eklediysen.
skillmasterydata.txt slot vermeli ve skillgroup.txt tan satır olarak eklemisin.

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.