Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü Skill mastery ayarları

CoogeR

.
Alınan Beğeni
73
Ödül Puanları
28
Arkadaşlar merhaba ollydbg programını nasıl bulabilirm daha önceleri bu konuda biraz uğraşmıştım
Skill mastery 120 cap a göre düzenlemek istiyorum ve sro_client editlerini yapmak istiyorum bu konuda yardımcı olurmusunuz . 300 yazan görünümü 360 yapmam gerekiyor.
1687722509532.png

CoogeR

.
Alınan Beğeni
73
Ödül Puanları
28
bu düzenleme aşamaları nasıl olmalı bilgi tazelemeye çalışken birçok konu kafamı karıştırdı unutmuşuz.

Oyla 0

Dsgn

Sunucu ve Edit Hizmetleri
Elite
Alınan Beğeni
2,495
Ödül Puanları
113
Guard kullanacaksın değilmi guard mastery yönetmekte ihtiyacın olmayacak sro client edit yapmaya

Oyla 0

CoogeR

.
Alınan Beğeni
73
Ödül Puanları
28
guard kullanıcam ancak suan kendi db mi kendim editlemek istiyorum.
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

ben enson 3 sene önce bağdat eklemiş drop sistem güzel bir db yapmıştım arşivim silindi şimdi sil baştan yapmak zorundayım zamanım var sorun yok ancak çok şey değişmiş eski konular da yok

Oyla 0

Dsgn

Sunucu ve Edit Hizmetleri
Elite
Alınan Beğeni
2,495
Ödül Puanları
113
G
guard kullanıcam ancak suan kendi db mi kendim editlemek istiyorum.
Gerekli video ve forumumuzda mevcut vsro.org dcsine gelirsen gerektiği vakit elimden gelen bilgiyi sana sunabilirim

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.