Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü Skill Max görünmemesi konusu :/

Alınan Beğeni
197
Ödül Puanları
43
Evet bu konu hakkında bir çok konu açıldı sorunsa şu Sro_Client'te kontrol ettiğim zaman skiller cap 110 gözüküyor.
Skilldataenc lere baktığımda 110 level üstü skill yok -_- db den kontrol ettiğimde query ile zaten 110 üstü hepsini service 0 durumunda ya da silinmiş vaziyette :/ yardımcı olur musunuz bu konuda sizce sebebi ne olabilir.
---
dtomedia ile sorun çözüldü

Son düzenleme:

Yuppi

vsro.org
.
Alınan Beğeni
2,577
Ödül Puanları
113
110 üzeri servisi açık skill kalmıştır veya 106/108/110 lvl de skill olmuş olsun diyelim 108 dekinin servisi kapalı da olabilir.
Kontrol query'ini atabilirsen buraya ona da bakalım

Oyla 0
Alınan Beğeni
197
Ödül Puanları
43
DB to media kullanamıyorum :/ programı 1 kez kullanabildim 2. yi kullanmayı denediğimde kapanıyor çalışmayı durdurdu hatası veriyor :/

----
BDtomedia da sorunu çözdüm çalıştı bi denicem

Son düzenleme:
Oyla 0

Yuppi

vsro.org
.
Alınan Beğeni
2,577
Ödül Puanları
113
Oyla 0
Alınan Beğeni
197
Ödül Puanları
43
sorun çözüldü de başka bir sorun doğdu -_- Ch de ki Kayma skili max olması gerekirken ADD olarak gözüküyor tıklandığında DC
skilin üzerine gelmek bile yetiyor :D

Oyla 0

Yuppi

vsro.org
.
Alınan Beğeni
2,577
Ödül Puanları
113
sorun çözüldü de başka bir sorun doğdu -_- Ch de ki Kayma skili max olması gerekirken ADD olarak gözüküyor tıklandığında DC
sıkıntılı skill'i db den bulup sıralamasını kontrol et örnek: level 6 dan 8 e atlarsan bu sorun olur skill level 7 olan skill'ide açman gerek veya 2 tane ise 1 tanesini kapatman gerek

Oyla 0

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
Premium
.
Alınan Beğeni
6,159
Ödül Puanları
303
Önceden skill max için client falan editlenirdi aslında skill max için sadece db'den skilleri kapatıp patch atmak yetiyor.
Client verileri media'dan çekiyor, media'da ne varsa onu gösteriyor sana.
DB'den işlemleri yapıp, patch attıktan sonra sorun çözülüyor.
Ama DB'de yanlış iş yaparsanız, kapattığınız skilleri geri toplamak zor oluyor.

Sorun çözüldüğüne sevindim.

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.