Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü Skill Sorunu

Shanks

.
Alınan Beğeni
40
Ödül Puanları
28
Merhabalar.
Databasede ekli olan 120 skillerden bazıları özel skill olarak yeniden isim değiştirerek databasede ekledim fakat sadece bu sword kısmında takılı kaldım. Heuksel bowa sıkıntısız ekledim ama bunu bir türlü çözemedim. Add basınca client kapanıyor fakat dumpta herhangibir bişey yazmıyor.
8617kW.png

Çözümü ise UI_SkillPage 255 olması lazımmış ben onu değiştirmiştim sıraya göre ama değişmicekmiş

Son düzenleme:

Shanks

.
Alınan Beğeni
40
Ödül Puanları
28
120 level skilleri zaten ekli olan yatır batır skilli 120 captaki

Oyla 0

iqodas

.
Alınan Beğeni
137
Ödül Puanları
43
sen stundan ayiriyon kodlari kontrol et bisiden ornek almissan dikatlice bak aktif mediada pasivmi kalio ona bak baska türlü bi sebebten hata vercegini sanmiom sikili eklerken codenameyi değiştirdinmi sikilefecle uyum saglamiio ekledigin sikili db ile media paylas bakalim

Oyla 0

Shanks

.
Alınan Beğeni
40
Ödül Puanları
28
sen stundan ayiriyon kodlari kontrol et bisiden ornek almissan dikatlice bak aktif mediada pasivmi kalio ona bak baska türlü bi sebebten hata vercegini sanmiom sikili eklerken codenameyi değiştirdinmi sikilefecle uyum saglamiio ekledigin sikili db ile media paylas bakalim
Dosyalar bunlar.

Oyla 0

Shanks

.
Alınan Beğeni
40
Ödül Puanları
28
Sorun çözülmüştür.
Çözümü ise UI_SkillPage 255 olması lazımmış ben onu değiştirmiştim sıraya göre ama değişmicekmiş

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.