Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Çözüldü Skillerin birbirinden Ayrı Kullanılmasını Nasıl Sağlarım ?

EfsaneSro

Sıkıldım
.
Alınan Beğeni
8,885
Ödül Puanları
113
Misal en sağdaki skili kullanınca bi önceki skilde kullanılıyor nasıl ayrı kullanılmasını sağlıyabilirim hangi param ?
866

iMonarch

KGuardEDGE
.
Alınan Beğeni
947
Ödül Puanları
214
_Refskill tablosunda Action_overlap stunu bir önceki skill ile aynı değerde olduğu için , bağlamak istediğin o skillin overlap değerlerini değiştir.Diğer skill grubu ile birbirine bağlı olmaz aynı anda kullanamazlar. Skilldata enc'ye geçirmeyi unutma..

Oyla 0

EfsaneSro

Sıkıldım
.
Alınan Beğeni
8,885
Ödül Puanları
113
_Refskill tablosunda Action_overlap stunu bir önceki skill ile aynı değerde olduğu için , bağlamak istediğin o skillin overlap değerlerini değiştir.Diğer skill grubu ile birbirine bağlı olmaz aynı anda kullanamazlar. Skilldata enc'ye geçirmeyi unutma..
Action Overlap değiştirirsem sorun düzelecek mi yani teşekkürler rastgele değer girebilirmiyim oraya ?

0 yapsam bağlantı kopar mı ?

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.