Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Paylaşım SkyTemple Canavarları

Alınan Beğeni
45
Ödül Puanları
18
Bu çok güzel oldu :) Geriye tek bir Quest hazırlayıp bunu güzel bir amaç için kullanmak kalıyor :)

"İnsanlık için yaptık" Başarılarının devamıını diliyorum :) bu yorumda bir UP olsun ve daha çok kişi faydalansın :)

cikho12

Vsro Editör
.
Alınan Beğeni
198
Ödül Puanları
43
+++ Konuyu hortlatıyorum müsadenizle @risesun97

Moblar sorunsuz ekleniyor, ancak birçoğunda skill hatası var. _RefSkill tablosunda Basic_Original sütunundaki idlerin karşılığı yok çoğunda. Haliyle mob vuruyor ancak herhangi bir kıpırdama yok mobda. Ve vurduğu damage görünmüyor, skill atmıyor. Sadece peşinden koşuyor yanında hareketsiz duruyor. Elinde refskill tablosu var ise gönderebilir misin ?

risesun97

not for money but for humanity
.
Alınan Beğeni
734
Ödül Puanları
93
+++ Konuyu hortlatıyorum müsadenizle @risesun97

Moblar sorunsuz ekleniyor, ancak birçoğunda skill hatası var. _RefSkill tablosunda Basic_Original sütunundaki idlerin karşılığı yok çoğunda. Haliyle mob vuruyor ancak herhangi bir kıpırdama yok mobda. Ve vurduğu damage görünmüyor, skill atmıyor. Sadece peşinden koşuyor yanında hareketsiz duruyor. Elinde refskill tablosu var ise gönderebilir misin ?

_RefSkill tablosunda ID' ler değişiklik gösterdiği için yeni ID' yi, _RefObjChar tablosunda canavarın char ID' si hangisi ise o satırda DefaultSkill stununa işlemeniz gerekiyor ki canavar normal atak yapsın.

cikho12

Vsro Editör
.
Alınan Beğeni
198
Ödül Puanları
43
_RefSkill tablosunda ID' ler değişiklik gösterdiği için yeni ID' yi, _RefObjChar tablosunda canavarın char ID' si hangisi ise o satırda DefaultSkill stununa işlemeniz gerekiyor ki canavar normal atak yapsın.
Hepsi ayarlı. Skill 1 2 3 ler ayarlı. Basic Original olan idleri kopyalandığı mobdan çekiyor onu farkettim. Ama çoğu kopya mobun aslı yok dbde. Benim eksiğim, clean dbde kuruyorum. Bazılarında efp karşılığı da yok.

ruya

.
Alınan Beğeni
157
Ödül Puanları
43
Buyrun canavar resimleri. Joymax yeniden tasarlamak-yapmak yerine biraz kopyala-yapıştır yapmış... Yeni canavar pek yok yani...
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.
eline salık emeğine salık yalnız db ile ilgili 2 sorun var 1. si 140 ustu moblar commondan servisleri acık olunca gs açılmıyor 2.si temple skıntısız ekli ama moblar span olmuyor moblar test edildi sıkıntı yok yardımcı olursan sevinirim

risesun97

not for money but for humanity
.
Alınan Beğeni
734
Ödül Puanları
93
eline salık emeğine salık yalnız db ile ilgili 2 sorun var 1. si 140 ustu moblar commondan servisleri acık olunca gs açılmıyor 2.si temple skıntısız ekli ama moblar span olmuyor moblar test edildi sıkıntı yok yardımcı olursan sevinirim
Aynı sorunu yaşayan bir arkadaşımız vardı mobların spawn gameworld id leri 1 olmasına dikkat edin

ruya

.
Alınan Beğeni
157
Ödül Puanları
43
Aynı sorunu yaşayan bir arkadaşımız vardı mobların spawn gameworld id leri 1 olmasına dikkat edin
taklamakana spawn ayarladığımda sıkıntısız çıkıyorlar yalnız templede çıkmıyorlar bide sql 150 olarak nasıl ayarlarız lvl i

ruya

.
Alınan Beğeni
157
Ödül Puanları
43
sorun cozulmustur bazı db ref nest region kodları farklı adrialpoint olarak ekliyorum sıkıntı yok
140 ustu mob da gs acılmıyordb 150 olarak ayarlamada yardım bekliyorum

Conqueror

Vsro/Database-Editör
.
Alınan Beğeni
2,395
Ödül Puanları
113
Merhaba ben RiseSun,
Bir önceki paylaşımda sadece Skytemple bölgelerini ekleyebilmiştik. Şimdi ise o bölgelere canavarları ekleyeceğiz. Verdiğim dosyayı indirin ve notları okuyarak eksiksiz şekilde yapın. Bir sorun olursa da mesaj atın.

Görseller:

Teşekkürler paylaşımın için. Bir önceki konun da map'ı sorunsuz ekledim. Fakat yeni olduğum için birkaç deneme yaptım ekleyebilirim diye beceremedim acaba yardımcı olabilir misin pcme bağlanıp.

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.