Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü SMC Pac Attıktan Sonra Client Hatası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ReDKiT

.
Alınan Beğeni
25
Ödül Puanları
8
Pek bilgim yok ilk kez kurdum ve Smc hiçbirşey yapmadan var olan databeseye pac attım, girebildiğim online oyuna şimdi client sorunu alıyorum, startlıyorum 2 3 saniye sonra Mortingen yardım edebilicek varsa iyi olur.

sonerefe

Vsro database & client editör
.
.
Alınan Beğeni
237
Ödül Puanları
43
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
@sonerefe Malesef kardeşim bilemedik işte, öğrenelim dedik olmadı :)
sorun devam ediyorsa özelden yazın sorununuz zaten belli yardımcı olalım bu sorunun çözümü yeniden bir dosyayı düzenlemek ve patch attırmak eger yanlış bi dosya patch olduysa yedekden çekip patch atmak sizin pc nizde ip input ile versionu düzenlemek

Oyla 0

tylu

VSro
.
Alınan Beğeni
981
Ödül Puanları
93
sorun devam ediyorsa özelden yazın sorununuz zaten belli yardımcı olalım bu sorunun çözümü yeniden bir dosyayı düzenlemek ve patch attırmak eger yanlış bi dosya patch olduysa yedekden çekip patch atmak sizin pc nizde ip input ile versionu düzenlemek
Sorun çözüldü .Server files içerisinde kalmış eski txt leri patch attığı için client crash oluyordu.Yanlış patch versiyonları silinerek versiyon numarası 1 yapıldı ve client yenilendi.

Oyla 0

sonerefe

Vsro database & client editör
.
.
Alınan Beğeni
237
Ödül Puanları
43
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Sorun çözüldü .Server files içerisinde kalmış eski txt leri patch attığı için client crash oluyordu.Yanlış patch versiyonları silinerek versiyon numarası 1 yapıldı ve client yenilendi.
eline saglık

Oyla 0
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.