Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

iSRO-R Çözüldü Some GObjPC cannot pump net msg

alir13

.
Alınan Beğeni
52
Ödül Puanları
28
Başıma bela oldu bu hata ne yaptıysam çözülmüyor :) Çar sebepsiz yere DC yiyor. Sorunun kaynağını bulamamamın sebebi açtığım bir çarda bu hatayı verirken diğer açtığım çarda hiçbir hata vermiyor. Bazen janganda DC veriyor bazen constantinde DC veriyor. Sorunu bulamadım ki hatayı bulayım :) Bazen 1 mob kesince oluyor bazen 5-6 mob kesince bazı çarlarda hiç olmuyor :) Sorun ne olabilir çözümü var mıdır?

Hata
==#==========> WriteDump(Idx: 8) Called, ExceptionCode: 0xC0000005
Some GObjPC cannot pump net msg, JID(10), PC(HanamiBaba:15), RegionInfo (0x0, x:26956, z:76)

Ekli dosyalar

• x.png
    x.png
    41.2 KB · Görüntüleme: 65

Mico

.
Alınan Beğeni
2,490
Ödül Puanları
113
isro kullanıyon sanırım cert fake oldugu için GS cok ca hatalar veriyor coklu agent gs kulanıyosan arayla ac tek tek birde aynı regionların servicesi 1 olsun ve aynı gs numarasıyla adlandırırsın refregion tablosunda orjınal cert olmadıgından bırcok hatalar meydana gelıyor oyunda resimde region hatası gosterıyor sanırım bu ıslerle ugrasmayı bıraktım ama genede bir tahmın eskıden cok ugrasırdım sımdı cok bos gelıyor

Oyla 0

alir13

.
Alınan Beğeni
52
Ödül Puanları
28
isro kullanıyon sanırım cert fake oldugu için GS cok ca hatalar veriyor coklu agent gs kulanıyosan arayla ac tek tek birde aynı regionların servicesi 1 olsun ve aynı gs numarasıyla adlandırırsın refregion tablosunda orjınal cert olmadıgından bırcok hatalar meydana gelıyor oyunda resimde region hatası gosterıyor sanırım bu ıslerle ugrasmayı bıraktım ama genede bir tahmın eskıden cok ugrasırdım sımdı cok bos gelıyor
rigid kullanıyorum. bu region mevzusu zaten dediğin gibi olmazsa gameserver hata verip açılmıyor, değiştirmeni istiyor. 2 gs kullanıyorum ayırmayı yaptım.

Sıkıntı olan durum aynı işlem yapmama rağmen bir çarda hiçbir sıkıntı yokken diğer çarda dc veriyor. kesilen bir mob veya yerden alınan bir item nasıl çara göre dc atar onu çözemedim.

Oyla 0

Mico

.
Alınan Beğeni
2,490
Ödül Puanları
113
pıyasada birden cok ısro databasesı paylasımı var hangısını kullandıgına baglı benım kullandıgımda bır sıkıntı yoktu gayet ıyı calısıyordu elbet paylasılanlarda sorunlar olabilir

Oyla 0

alir13

.
Alınan Beğeni
52
Ödül Puanları
28
pıyasada birden cok ısro databasesı paylasımı var hangısını kullandıgına baglı benım kullandıgımda bır sıkıntı yoktu gayet ıyı calısıyordu elbet paylasılanlarda sorunlar olabilir
sroguidenin paylaştığını kullanıyorum certi billingi vs güncelledim ama şuanlık öyle tam verim alamıyorum.

Oyla 0

Mico

.
Alınan Beğeni
2,490
Ödül Puanları
113
setuplu sekılde felan kuruluyorsa o dbde hayır yoktur

Oyla 0
Alınan Beğeni
1
Ödül Puanları
8
Bu ISRO140cap veritabanı ile ilgili birçok sorun var, bu hataları düzeltmeye çalışıyorum, en azından DC sorununu çözdüm! !

^.^—————— Çin'den selamlar.

Oyla 0

Mico

.
Alınan Beğeni
2,490
Ödül Puanları
113
bende vardıda cok iyi bir database paylasılanlardan bıraktıgım ıcın pc format attım hepsi gitti fake cert haric hepsi düzgün sekılde calısıyordu sıkı takıp edıyordum ben ılk cıktıgında bu ısro databaseyi simdi ise herkes kendi icin muslumanlık derdınde oldugundan pek paylasan kalmadı ısroyla ılgılı herseyi

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.