Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

iSRO-R Çözüldü Some GObjPC cannot pump net msg

alir13

.
Alınan Beğeni
52
Ödül Puanları
28
Başıma bela oldu bu hata ne yaptıysam çözülmüyor :) Çar sebepsiz yere DC yiyor. Sorunun kaynağını bulamamamın sebebi açtığım bir çarda bu hatayı verirken diğer açtığım çarda hiçbir hata vermiyor. Bazen janganda DC veriyor bazen constantinde DC veriyor. Sorunu bulamadım ki hatayı bulayım :) Bazen 1 mob kesince oluyor bazen 5-6 mob kesince bazı çarlarda hiç olmuyor :) Sorun ne olabilir çözümü var mıdır?

Hata
==#==========> WriteDump(Idx: 8) Called, ExceptionCode: 0xC0000005
Some GObjPC cannot pump net msg, JID(10), PC(HanamiBaba:15), RegionInfo (0x0, x:26956, z:76)

Ekli dosyalar

• x.png
    x.png
    41.2 KB · Görüntüleme: 65

alir13

.
Alınan Beğeni
52
Ödül Puanları
28
bende vardıda cok iyi bir database paylasılanlardan bıraktıgım ıcın pc format attım hepsi gitti fake cert haric hepsi düzgün sekılde calısıyordu sıkı takıp edıyordum ben ılk cıktıgında bu ısro databaseyi simdi ise herkes kendi icin muslumanlık derdınde oldugundan pek paylasan kalmadı ısroyla ılgılı herseyi
aslında 2023 files adı altında paylaşıp öyle format atsaymışsın 10 numara olurmuş o kadar verdiğin emeğin bi anda gitmesi yazık olmuş :)

Oyla 0

Mico

.
Alınan Beğeni
2,490
Ödül Puanları
113
aslında 2023 files adı altında paylaşıp öyle format atsaymışsın 10 numara olurmuş o kadar verdiğin emeğin bi anda gitmesi yazık olmuş :)
yapcak bişi yok ama bu silkroad camıasını bıraz gelıstırseler guzel olur cogu seyı 2D de kaldı mesela olusturcan karakterı keske yuz hatlarını secmeye yenı bısı getırseler gibi

Oyla 0

alir13

.
Alınan Beğeni
52
Ödül Puanları
28
yapcak bişi yok ama bu silkroad camıasını bıraz gelıstırseler guzel olur cogu seyı 2D de kaldı mesela olusturcan karakterı keske yuz hatlarını secmeye yenı bısı getırseler gibi
source codesini çalanlar bile getirmiyor böyle şeyleri, bikaç bug fixliyor bunula övünüyor :) bizim kadar önemseyen yok, bizim de imkan yok :)

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.