Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü Sos/Moon/Sun Düşme Drop Ayarları

Ü

Üye silindi 3096

12 level mobtan 1 dg sun düşüyor :(

normal orjinal cleandaki değerleri nasıl düzeltebiliriz alttaki tabloda cleande normaldede öylemi düşüyor normalde hiç değilse 8 lvllik sun düşerdi 2 dg yani nasıl düzeltebirilirim düzgün _RefDropClassSel_RareEquip tablonuz varsa verirmisiniz

yani 16 lvl çarım 16 lvl banditlerde kasıyorsam 3 dg sun düşsün istiyorum.

drop group harici düşme oranı ayarlanmazmı düzgün bile olmasa hiç değilse düşsün istiyorum

düzgün olmasından kastım kod olarak yazdık misal oraya 0,001

yani 1000 mob 'ta 1 düşcek şekilde tabi bu değişiyor fakat olsun 250 dede düşsün 500 de bile düşsün farketmez yeterki şu sun/sos/moon olayı düzgün levelinde düşsün istiyorum ?

Yuppi

vsro.org
.
Alınan Beğeni
2,576
Ödül Puanları
113
0,001 1000 de bir değil milyonda bir demektir bu tablolar için 1000 mobun altındaki rateyi bu tablolardan ayarlayamazsın. Server cfg ile oynayarak belki düşürebilirsin orasını kullanarak düşürmeyi hiç deneemdim ihtiyacım olmadığı için.

Oyla 0

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
Premium
.
Alınan Beğeni
6,155
Ödül Puanları
303
Normalde drop grup olarak yapılıyor her yerde. Detaylı olur ama senin için iyi olur, belirlediğin mob levelleri arasında grup oluşturur, kontrolü eline alırsın.
Eğer bunu yapmak istemezsen, clean'den _RefDropClassSel_RareEquip tablosunu çek, prob değerleri ile oyna.
Mesela, 1 level mob'un karşısında prob1, 2 ve 3 dolu, bunlar sırasıyla Sos, Som, Sun'a denk geliyor.
Bunları istediğin şekilde ayarlamak için, 40+ mobları RareEquip tablosundan sil, tüm prob değerlerini 1 yap, hangisinden ne düşüyor gör ve ona göre düzenle.

Başka türlü işin içinden çıkamazsın.

Oyla 0
Alınan Beğeni
16
Ödül Puanları
18
Drop grup oluşturursan sun moon sos itemlerin bluesiz düşecektir buda senin için bir sorun teşkil edebilir, daha sonrasına gelecek olursak _RefDropClassSel_RareEquip tablosunun clean halini bulup atabilirim sana o konuda eksiğin var ise 0,001 yazmışsın bu drop grupta 1000 mobda 1 orandır fakat _RefDropClassSel_RareEquip tablosunda bu oranlar orayla aynı kalmamakta o yüzden 0,1 yapıp 99 lu moblar şeklinde atarsan mobları düşecektir buyuk ihtimal 400 800 mob arasında buradaki 0,1 in başına bir sıfır daha at 0,01 yap misal 2 bin mobda bir olacaktır gibi buna göre deneyerek kendi rateni bulacaksın diye düşünüyorum

Oyla 0
Ü

Üye silindi 3096

en sonunda eklettirdi şu drop group olayı bilmediğim birşeyide öğrenmiş oldum şu lanet sistem yüzünden

1589637536880.png

Oyla 0

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
Premium
.
Alınan Beğeni
6,155
Ödül Puanları
303
Oyla 0
Alınan Beğeni
16
Ödül Puanları
18
immosuzda düşer o yüzden bu sıkıntı yaratır oyunculara dediğim şekilde yaparsan _RefDropClassSel_RareEquip tablosundan daha yararlı olucak

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.