Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü Sql e item eklemek

_RazoR

.
Alınan Beğeni
59
Ödül Puanları
28
Arkadaşlar merhaba.
Sql den oyuna yuksek hizda speed eklemek istiyorum ama şimdilik sadece gm konsolunda olsun npcye eklemicem refobj common ve refobjitem kisminda en sona gelip ekliyorum fakat buseferde gameserver refobjcommon tablosu başlatilamadi die bir hata veriyor ne yapmaliyim nasil bir yol izlemeliyim yardimci olurmusunuz

snayls

Silkroad Manager
.
Alınan Beğeni
612
Ödül Puanları
93
Arkadaşlar merhaba.
Sql den oyuna yuksek hizda speed eklemek istiyorum ama şimdilik sadece gm konsolunda olsun npcye eklemicem refobj common ve refobjitem kisminda en sona gelip ekliyorum fakat buseferde gameserver refobjcommon tablosu başlatilamadi die bir hata veriyor ne yapmaliyim nasil bir yol izlemeliyim yardimci olurmusunuz
kodlar arasındaki boşluklara dikkat et bir tab büyüklüğünde olması gerekiyor yoksa hata alırsın. SQL e yüklediğin kodlarda da hata olmaması gerekiyor kodları kontrol et yada oyundaki speedin kodlarını kopyala yeni satıra yapıştır değerlerini yükselt daha sağlıklı olur

Oyla 0

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
.
Alınan Beğeni
6,158
Ödül Puanları
303
Kısa yolunu söylüyorum sana.
DB'de kullanılmayan ve npc'de bulunmayan harici speedler var.
Onlardan herhangi birini bul, refskill param4 yada param6 olması lazım hız için, o kısımı düzenle.
Sadece sen kullanacağın için patch falan atmanada gerek yok, gs'ye res at sorun oluşmaz.

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.