Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü sql kopyala yapıştır yapamıyorum?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Alınan Beğeni
11
Ödül Puanları
8
Arkadaşlar mesela objcommon'a bir satır ekleyeceğim ancak copy-paste yapamıyorum maalesef. En altta ki boş satıra iniyor, en başında ki kutuya tıklıyarak satırı seçiyor ve ctrl+v yada sağ tık=paste yapsam da olmuyor. Kodları tek tek elle girmem gerekiyor. Acaba çözümü var mıdır?

ByMnkn

Eskilerden :)
.
Developer
Alınan Beğeni
269
Ödül Puanları
63
kopyaladıgın veriler TAB olarak ayrıkmı dikkat et degilse notpade++ dan ayır

Oyla 0

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,705
Ödül Puanları
605
evet kodlarin boslukları sorunlu imiş. bu boşlukları tektek tab ile mi ayıracagım yoksa kolay yolu varmı toplu şekilde yapmamın?
Her kalan boşluk eşit miktardadır. Bir ara boşlukta kaç kere space kullanıldığına bakın. Sonrasında boş bir alana bir TAB kullanarak boşluk verin ve bu tab boşluğunu seçip CTRL+C ile kopyalayın.

CTRL + H yöntemi ile bul ve değiştiri açın.
Kaç kere space kullanıldığına bakmıştık örneğin 5 space ise üst boşluğu 5 kez spaceleyin. Alt boşluğada ctrl+v yaparak kopyaladığınız TAB boşluğunu yapıştırın ve tümünü değiştir diyin.

Oyla 0
Alınan Beğeni
11
Ödül Puanları
8
Her kalan boşluk eşit miktardadır. Bir ara boşlukta kaç kere space kullanıldığına bakın. Sonrasında boş bir alana bir TAB kullanarak boşluk verin ve bu tab boşluğunu seçip CTRL+C ile kopyalayın.

Kaç kere space kullanıldığına bakmıştık örneğin 5 space ise üst boşluğu 5 kez spaceleyin. Alt boşluğada ctrl+v yaparak kopyaladığınız TAB boşluğunu yapıştırın ve tümünü değiştir diyin.
teşekkürler hemen deniyorum

Oyla 0
Alınan Beğeni
11
Ödül Puanları
8

tekrardan birşey soracagım dediginiz tab olayı oldu yaptım lakin şimdide _RefObjItem yapıştır dedigimde ID stünu hata veriyor yapıştır dedigimde. sanırım otamatik ıd verme vs gibi bir dava var birşey mi kapatmam gerekiyor yada acmam mı gerekiyor bu durumda? kısaca _RefObjItem kısmında ıd yazamıyorum.

Oyla 0
V

V4N_HELLSING

Id Kısmı tavsiyem açık kalmasıdır.
Çünki ilerleyen zamanda başına dert açacaktır.
Common bölümündeki sonuna verilen ıd leri doğru girip refobj kısmı ile aynı olduğunu kıyasla veya param kodlarındaki boşlukları tekrar gözden geçir.
Mümkünse resim paylaşırmısın.

Oyla 0
Alınan Beğeni
11
Ödül Puanları
8
Id Kısmı tavsiyem açık kalmasıdır.
Çünki ilerleyen zamanda başına dert açacaktır.
Common bölümündeki sonuna verilen ıd leri doğru girip refobj kısmı ile aynı olduğunu kıyasla veya param kodlarındaki boşlukları tekrar gözden geçir.
Mümkünse resim paylaşırmısın.

bir kac gündür iş yogunlugundan ilgilenemedim bos bir zamanda bakacagım.

Oyla 0
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.