Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü Sql manager 2014 restore hatası

kmete34

.
.
Alınan Beğeni
1
Ödül Puanları
3
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Merhabalar , SQL server 2014 sürümünü kullanıyordum şimdiye kadar geçen gün bulduğum bir db'yi restore etmeye çalışırken aşşağıdaki hatayı alıyorum. Bir türlü çözemedim tekrar kaldırıp yeniden kurdum fakat şu anda çalışmıyor sebebi ne olabilir yardımcı olabilir misiniz ?

Secdet

.
Alınan Beğeni
410
Ödül Puanları
63
Bunun db sürümü ile bir alakasi oldugunu dusunmuyorum versiyon hatası yok cunku files kısmına geldiginde SRO_VT_ACCOUNT.MDF ve ldf diye iki tane dosya karsiliycak seni onlari SRO_VT_ACCOUNT1.MDF ve ldf olarak degistirip dene

Alternatif olarak options kısmından ilk iki seçeneğe tik koyup oyle restore de deneyebilirsin

Oyla 0

MarsEDIT

Premium
.
Alınan Beğeni
1,052
Ödül Puanları
93
Bu yolu takip edin sonunda ki bulduğunuz SRO_VT_XXX leri silin sorunsuz yüklenecektir SRO_VT_XXX ler

tSRD62.png

Oyla 0
Ü

Üye silindi 3096

Options seçeneğine gel en üstteki seçeneği işaretle dene

1584355829849.png

Oyla 0

kmete34

.
.
Alınan Beğeni
1
Ödül Puanları
3
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Bunun db sürümü ile bir alakasi oldugunu dusunmuyorum versiyon hatası yok cunku files kısmına geldiginde SRO_VT_ACCOUNT.MDF ve ldf diye iki tane dosya karsiliycak seni onlari SRO_VT_ACCOUNT1.MDF ve ldf olarak degistirip dene

Alternatif olarak options kısmından ilk iki seçeneğe tik koyup oyle restore de deneyebilirsin

Çok teşekkürler isimlerini değiştirince sorunsuz restore oldu.

Oyla 0

kmete34

.
.
Alınan Beğeni
1
Ödül Puanları
3
Bu yolu takip edin sonunda ki bulduğunuz SRO_VT_XXX leri silin sorunsuz yüklenecektir SRO_VT_XXX ler

Ekli dosyayı görüntüle 4345

Ben şu anda kendi makineme kurmaya çalışıyorum. Herşey sorunsuz bi şekilde geçti serveri online'da yaptım id pw aldım herşey düzgün login ekranında id pw yazdım karakter ekranı gelirken oyundan atıyor acaba bununla alakalı bir bilgin var mı ?
Spare hocam bilginiz var mı acaba konuyla alakalı yardımcı olabilir misiniz ?

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.