Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü SQL Row Failed to retrieve hatası

Arbys

.
Alınan Beğeni
88
Ödül Puanları
18
Merhaba,

Herkese öncelikle iyi günler diliyorum. SQL tablosuna yeni giriş yaptığımda bazı tablolar sorunsuz eklenirken sorunsuz olmasına rağmen diğer tablolarda Row Failed to retrieve hatası alıyorum. Options, Object explorer ayarlarını yaptım bir şey değişmedi. Konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilirse memnun olurum. Şimdiden teşekkür ederim

Ekli dosyalar

• retrieve.JPG
    retrieve.JPG
    167.4 KB · Görüntüleme: 28
  • options.JPG
    options.JPG
    116.8 KB · Görüntüleme: 27

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,947
Ödül Puanları
213
Hatada tükçe olarak ; bu satır veritabanına başarıyla işlendi fakat bir sorun oluştu diyor evet..
Fakat execute denildiğinde sorunsuz tüm satırlar işlenmiş oluyor. Eksik bi şey yok bu durumu yaşadığında execute demen yeterli.
Çok kez karşılaştım ve execute dedikten sonra hiç sorun yaşamadım, tüm veri işlendi.
Normalde az satır sayısında satır değiştirdiğinde otomatik işler ama fazla satırda bunu yapıyor.

Oyla 0

Arbys

.
Alınan Beğeni
88
Ödül Puanları
18
Execute edince hata veren tablolar siliniyor maalesef. Excel de 1960 adet satır gözükürken 183 tanesi tabloya işlenebiliyor. Hatayı direkt Ingilizce olarak aktarmak istedim çoğu kişi Ingilizce kullandığı için. Bunun satır çokluğundan olduğunu düşünerek RebObjItem tablosunda sadece 10 satırlık bir ekleme yaptım aynı hata ile karşılaştım. Birbiriyle çakışan her hangi bir id de bulunmuyor
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

Daha önce bir çok defa test etmeme rağmen bu sefer unique key ekleyince düzeldi. Boşuna kalabalık yapıp zamanınızı aldım. Sorun "ID" kısmına unique key atanarak çözülmüştür. İyi geceler @DragonSlayer Ayrıca teşekkür ederim

Oyla 0

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,947
Ödül Puanları
213
Ben tablo ayarlarının yapılı olduğunu düşündüm 🙂 sıralama olmazsa görünmüyor altlarda, üstlere atabiliyor ayrıca kalabalık etmediniz çözüldüğüne sevindim, iyi geceler @Arbys

Oyla 0

Wolwec

ASOIAF
.
Alınan Beğeni
440
Ödül Puanları
63
999999 yazdığın yere 0 yazaydın iyidi. 😟

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.