Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Yardım Sql server kurulum sorunu

Alınan Beğeni
2
Ödül Puanları
3
ekran-png.13102

Bu örnek resimdir üst tarafta göründüğü gibi Doğru kurulum üst fotodaki gibidir Server Configuration Özelliği ile SQLEXPRESS yazarak kullanıcı adı gibi bişey atamış oluyoruz girişleri o şekilde sağlıyor anladığım kadarıyla ben yeni sunucu aldım şimdi Sql express 2008-2012-2017-2019 ne denediysem olmadı aşağıdaki gibidir Sql serveri kuruyorum fakat Kullanıcı adı ve şifre istiyor , Normal Şifresiz girişlere izin vermiyor Kurulum fotosu aşağıdaki gibi yetersizdir gördüğünüz gibi bunu nasıl düzeltebilirim

Adsız.png
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

Benim neden bol seçenekli kurulum olmuyor onu anlamadım bir yardım edin teşekkürler

Ekli dosyalar

• Adsız.png
    Adsız.png
    57 KB · Görüntüleme: 13

EfsaneSro

Sıkıldım
.
Alınan Beğeni
9,128
Ödül Puanları
113
Bi zahmet olmasın o kurduğun sql 2012 her sql versiyonda bu sayılar çoğalıyor
Misal sql 2012 7
Sql 2014 10
Sql 2017 14
Sql 2019 16
Sql 2022 19 gibi sayılar sallama olarak

Alınan Beğeni
2
Ödül Puanları
3
Veritabanı kurulduktan sonra Giriş yapamıyorum sanırım anlamadınız beni 2019 olanıda kurdum aynı seçenekler çıkıyor karşıma versiyon ilede bir alakası yok sanırım

EfsaneSro

Sıkıldım
.
Alınan Beğeni
9,128
Ödül Puanları
113
Veritabanı kurulduktan sonra Giriş yapamıyorum sanırım anlamadınız beni 2019 olanıda kurdum aynı seçenekler çıkıyor karşıma versiyon ilede bir alakası yok sanırım
özelden yazdım cevaplarsan birlikte bakalım

alir13

.
Alınan Beğeni
52
Ödül Puanları
28
Bu örnek resimdir üst tarafta göründüğü gibi Doğru kurulum üst fotodaki gibidir Server Configuration Özelliği ile SQLEXPRESS yazarak kullanıcı adı gibi bişey atamış oluyoruz girişleri o şekilde sağlıyor anladığım kadarıyla ben yeni sunucu aldım şimdi Sql express 2008-2012-2017-2019 ne denediysem olmadı aşağıdaki gibidir Sql serveri kuruyorum fakat Kullanıcı adı ve şifre istiyor , Normal Şifresiz girişlere izin vermiyor Kurulum fotosu aşağıdaki gibi yetersizdir gördüğünüz gibi bunu nasıl düzeltebilirim

Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

Benim neden bol seçenekli kurulum olmuyor onu anlamadım bir yardım edin teşekkürler
Bence tek sıkıntı yüklemek için yanlış sql yi indirmenden kaynaklı. Birçok farklı sql yükleyicisi var. 2014 üzerinden örnek verecek olursak bu işaretlediğimi indirdiğin zaman gerekli olan her şey olacak.

Ekli dosyalar

• xd.png
    xd.png
    58.3 KB · Görüntüleme: 11
Alınan Beğeni
2
Ödül Puanları
3
Bence tek sıkıntı yüklemek için yanlış sql yi indirmenden kaynaklı. Birçok farklı sql yükleyicisi var. 2014 üzerinden örnek verecek olursak bu işaretlediğimi indirdiğin zaman gerekli olan her şey olacak.
teşekkür ederim dediğini indirdim kurdum düzeldi

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.