Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü Sql yanlış komut kullandım

Alınan Beğeni
0
Ödül Puanları
3
bir param değeri değiştirirken where komutunu atladım ve bütün refskill tablosunda aynı değer oldu elimde db yedeği yok ama skilldata dosyaları duruyor nasıl aktarma yapabilirim veya başka bir çözümü var mı şimidden teşekkürler

Scofield

vSRO Editör
.
.
Alınan Beğeni
217
Ödül Puanları
43
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Text dosyasındaki verileri dbye yapıştır. Aralarında hiç bir fark yok.

Oyla 0
Alınan Beğeni
37
Ödül Puanları
18
sql uzerinde dbye sağ tıklayıp modify dedikten sonra ıd kısmındaki anahtarı kaldırırsanız ıd yi otomatik vermeyecektir.

Oyla 0
Alınan Beğeni
0
Ödül Puanları
3
Textleri birleştirip sqle yapıştırdım idleri farklı işledi ama sorun çıkmadı sorun çözülmüştür teşekkürler.

Oyla 0
Q

quantizz

yanılıyorsun bazı tablolarda skillID leri default olabilir sonradan başın ağrıyabilir. siege,chardefaultskill gibi tablolara dikkat et

Oyla 0

Wolwec

ASOIAF
.
Alınan Beğeni
440
Ödül Puanları
63
Aklında bulunsun diye yazıyorum Databesede bir değişiklik veya ekleme yapmadan önce yedeklemeyi unutma

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.