Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü Sr Proxy Oyuna giriş Hatası

Alınan Beğeni
312
Ödül Puanları
43
Sr Proxy yardımı ıle oyuna gırmeye calıstıgım vakıt altaki gibi hata veriyor.Dün port ayarlarını hakan kardeşim düzenlemişti start gelmediği için şimdi start geliyor.Oyuna giremıyorumMd5 sifrenden olabilecegını soyledı ama sorun malesef md5 den kaynaklı degıldi.

Sorun.PNG

Ü

Üye silindi 3096

Sr Proxy yardımı ıle oyuna gırmeye calıstıgım vakıt altaki gibi hata veriyor.Dün port ayarlarını hakan kardeşim düzenlemişti start gelmediği için şimdi start geliyor.Oyuna giremıyorumMd5 sifrenden olabilecegını soyledı ama sorun malesef md5 den kaynaklı degıldi.

Ekli dosyayı görüntüle 4861
md5 şifre falan değil dll kaynaklı sorun
o şifren hatalı demiyor guardla bağlantı kuramıyor diyor :D
sanırsam

benim cracked sr proxy ile dene girecek sonradan paylaştığım sourceyi derleyip kullanırsan girmez

bunu dene bak girecek oyuna

nedense sourcesi paylaşılanda kodlar bozuk sanırsam düzelten düzeltip kullanıyor

bunu dene girer oyuna

Oyla 0
Alınan Beğeni
312
Ödül Puanları
43
md5 şifre falan değil dll kaynaklı sorun
o şifren hatalı demiyor guardla bağlantı kuramıyor diyor :D
sanırsam

benim cracked sr proxy ile dene girecek sonradan paylaştığım sourceyi derleyip kullanırsan girmez

bunu dene bak girecek oyuna

nedense sourcesi paylaşılanda kodlar bozuk sanırsam düzelten düzeltip kullanıyor

bunu dene girer oyuna
Bunu denedim girdi oyuna bu sefer girer girmez DC veriyor

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.