Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online boş reklam

vSRO Çözüldü SR_Proxy 3.0 Kurulumu Yardım

Alınan Beğeni
35
Ödül Puanları
28
Merhaba arkadaşlar sr_proxy 3.0 ı kuruyorum baglantılara başarılı diyor ama guard aktif olmuyor anlayan birisi yardım edebilir mi ?

V

V4N_HELLSING

Buradan etiketleyin kendisini hemen herkesin cvp vermesini beklemeyin.

Oyla 0
Alınan Beğeni
35
Ödül Puanları
28
İşteyim 12/8 sabahta gidince yatıyorum 12 gibi Akşam kalkıyorum genelde 😃 sr proxy kullanma saldırı alırsın güvenli değil fixli değil yani exploit yemesen bile ddos yersin eğer bi oyun açacaksan eğer
Başka bi guard varmı önerebilicegin

Oyla 0
Alınan Beğeni
35
Ödül Puanları
28
İşteyim 12/8 sabahta gidince yatıyorum 12 gibi Akşam kalkıyorum genelde 😃 sr proxy kullanma saldırı alırsın güvenli değil fixli değil yani exploit yemesen bile ddos yersin eğer bi oyun açacaksan eğer
Ben guard ı kurdum sunucunun içinden oyuna girmeye çalıstıgımda görüyor sorun yok ama kendi bilgisayarımdan baglanamaya çalısınca görmüyor guard ı

Oyla 0