Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü sro_client.exe crash

Alınan Beğeni
31
Ödül Puanları
28
Yardımcı olabilcek var mı ben açtığımda server_dep\silkroad\textdata\skilldata_virtual.txt veldata.txt bunu görüyorum ama skilldata_virtualde bir şey yazmıyor veldata.txt diye bir şey yok zaten

Çözüm
skilldata_35000enc en son eklediğin hatalı şeylerden kaynaklı olabilir belki verdiğin dumpta skilldata_35000enc gördüm doğru şekilde eklemişte olabilirsin
şu konudaki 2 txtyi düzgün var olan dosyalarla değiştir oyuna girmeyi dene bakalım aynı hatayı alcakmısın eğer almazsan sorunun çözülür yok alırsan eğer bu son 35000 enc incele kim bilir ne ekledin

EfsaneSro

Sıkıldım
.
Alınan Beğeni
9,104
Ödül Puanları
113
skilldata_35000enc en son eklediğin hatalı şeylerden kaynaklı olabilir belki verdiğin dumpta skilldata_35000enc gördüm doğru şekilde eklemişte olabilirsin
şu konudaki 2 txtyi düzgün var olan dosyalarla değiştir oyuna girmeyi dene bakalım aynı hatayı alcakmısın eğer almazsan sorunun çözülür yok alırsan eğer bu son 35000 enc incele kim bilir ne ekledin

Oyla 0
Çözüm
Alınan Beğeni
31
Ödül Puanları
28
olabilir en son buffları 1 sn basmayı & speed skillerine param6 ya bi kod eklemiştim kapatılmasın diye attığınız konudaki skillgroup ve skillmasterydatayı patch atıp deneyeceğim
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

yedek aldığım skilldataları içine attığımda sorun çözüldü teşekkür ederim yardımlarınız için şimdi sıra hangi skillde olduğu karakteri seçince gameserver crash oldu direk :D
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

heuksalın ilk sıradaki skilini kapatmıştım mediada skillgroupta aktif olduğu için mi acaba ?

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.