Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü Start Dedikten Sonra Dc Sorunu.

• Konbuyu başlatan Tc_ComanDo
  • Başlangıç tarihi
T

Tc_ComanDo

Arkadaşlar Oyuna start verdikten sonra küçük ekran geliyor sonra dc veriyor!
Dump aşağıda belirttim. sorunumu araştırdım çözemedim rica etsem yardımcı olabilirmisiniz.

Ekli dosyalar

• 8N[2020-02-02 20-46-57]_16_22 _.dmp
    43.4 KB · Görüntüleme: 5
  • 9N[2020-02-02 21-02-56]_02_22 _.dmp
    43.3 KB · Görüntüleme: 4

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,703
Ödül Puanları
605
En son ne işlem yaptınız? Bu dumpta verilen bir hata yok. Detayları bilmeden yardımcı olamayız.

Oyla 0
T

Tc_ComanDo

Dün akşam formdaki Türkçe paketi tamamen çıkartıp dalgınlıkla patch etttim. ve media yedeğim yok DB yedeği alıyordum sadece oyuna girdiğimde npc isimlerinden eklediğim bi çok şey rütbe vs consoldaki kodların hiç birinin karşılığı isimler vs yok. oyunda var ama görünüş olarak gittiği için düzeltemiyorum.

bu gün işlem yaparken bi kaç farklı hata daha aldım üzerinde çalıştıkça daha kötüye gitti oyun açılıyorken bi yedek almıştım ama şimdi onlarıda patch ederken sorunum aynı devam etti lütfen bağlanıp bakabilirmisiniz. çok zor durumda kaldım :(

Oyla 0

Wolwec

ASOIAF
.
Alınan Beğeni
440
Ödül Puanları
63
Ben bir şey yapmadım beni niye etiketledin :D

Oyla 0

Wolwec

ASOIAF
.
Alınan Beğeni
440
Ödül Puanları
63
Start dedikten sonra dc yemesi onla alakalı bir durum değildi. Ben text obj için ekleme yapıcaktım işim çıktı yarıda çıkmak zorunda kaldım :) start hatasını bilmiyorum anladıgım kadarıyla crash yiyosun

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.