Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online boş reklam

vSRO Çözüldü starter paket

Alınan Beğeni
17
Ödül Puanları
8
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
merhaba başlangıc paketi ekledim fakat bana max 6 item veriyor aynı anda bunu dahada yükseltmek için mesela 10 - 11 yapmak için neler yapmam lazım ?
ek olarak altına exec geçiyorum çoğaltıyorum ilk 6 sırayı veriyor gerisini vermiyor.

Alınan Beğeni
79
Ödül Puanları
18
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Çantaya yapılan exec en fazla 7 iteme kadar veriyor diye biliyorum yanılıyorda olabilirim
bankasına verdirmeyi deneyin belki daha fazla oraya veriliyordur

Oyla 0
Alınan Beğeni
79
Ödül Puanları
18
.....

Oyla 0

Xena

.
Alınan Beğeni
1,158
Ödül Puanları
93
Oyuna görev ekleyip eklediğin görevin itemini tl yada silk ile satışını yaparak o görevi tamamlatıp görev aracılığıyla itemleri verdirtebilirsin. Biraz araştırma ile yapılabilir bu dediğim. Bence en sağlıklı yöntem bu

Oyla 0

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
Premium
.
Alınan Beğeni
6,153
Ödül Puanları
303
Guard kullanacaksanız, kullandığınız guard'ın chest kısmına atarsanız sorun olmaz.
Prosedürle verdirecekseniz exec'ler çoğaldıkça saçmalıyor ve GS'yi crash'liyor.

Çok kez bunu denedim fakat olmuyor, bu yüzden guard'ın chest'ine attırmanız daha sağlıklıdır.

Oyla 0
Alınan Beğeni
17
Ödül Puanları
8
F8 filterde bunun için özellik varmı acaba

Oyla 0

MarsEDIT

Premium
.
Alınan Beğeni
1,053
Ödül Puanları
93
merhaba başlangıc paketi ekledim fakat bana max 6 item veriyor aynı anda bunu dahada yükseltmek için mesela 10 - 11 yapmak için neler yapmam lazım ?
ek olarak altına exec geçiyorum çoğaltıyorum ilk 6 sırayı veriyor gerisini vermiyor.
Gs yi Yormadan Bu isi yapmanın enkolay mantığı ..
Maximum 5 item koy Daha fazla koyman gerekiyorsa.. ( o verecegin itemlerin tutarinda TL veya Silk scroll koy )
Starter Packet Male: Premium , Devil , Avatar, Godbless, Title, Wing effecth = 7 adet

Gs yi yormamak amaçlı..

Starter Packet Male: Premium, Devil, Avatar ,Godbless + 20 TL coin = 5 Adet item

Şeklinde Çözüm yoluna gidebilirsin ..
Veyahut Sieger inde dedigi gibi guardinda chest ozlligi varsa pek zorun yasicagini sanmiyorum

Oyla 0

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,690
Ödül Puanları
605
StarterPack'ı Ice Trophy gibi bir NPC ile kırdırıp item verdirmek en mantıklısı. (y)

Oyla 0

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
Premium
.
Alınan Beğeni
6,153
Ödül Puanları
303
Gs yi Yormadan Bu isi yapmanın enkolay mantığı ..
Maximum 5 item koy Daha fazla koyman gerekiyorsa.. ( o verecegin itemlerin tutarinda TL veya Silk scroll koy )
Starter Packet Male: Premium , Devil , Avatar, Godbless, Title, Wing effecth = 7 adet

Gs yi yormamak amaçlı..

Starter Packet Male: Premium, Devil, Avatar ,Godbless + 20 TL coin = 5 Adet item

Şeklinde Çözüm yoluna gidebilirsin ..
Veyahut Sieger inde dedigi gibi guardinda chest ozlligi varsa pek zorun yasicagini sanmiyorum
GS yormamak ile alakası yok.
Sen 5 item koyarsın, bu pack'i oyunda birden fazla kişi açar fazla exec olduğu için yine saçmalayacak.

Açılan oyunlar ya maxiguard ya da f8 kullanıyor ve bu ikisinde de Chest kısmı var, direkt oraya attırırsınız sorun kökten çözülür.
sarkolata chest sistemi vardı demi?

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.