Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Yardım Str İnt Scroll Edit

Alınan Beğeni
15
Ödül Puanları
8
Selamlar
Str/int scroll 7 den 10 yaptım
Hp/mp Scroll 5000 den 7500 yaptım
Honor King Scroll kosmayı 20den 40a cıkardım
param degerlerini ayarladıktan sonra db to media yaptım ve patch verdım suan girince clientless atıyor sebebi nedir ?

Hades

Developer
.
Alınan Beğeni
891
Ödül Puanları
93
Nerede hata yaptığımi bulamadim geri alıp tekrar açtım hatasız açıldı ancak str 7 ve int 7 scrollari 10 yaptığım halde item halindeyken 10 yazıyor ama basınca yukarıdaki skill barda 7 görünüyor texsystem ve objecte ayarladım yine ayni. Sorunsuz çalışıyor str ve int i 10 deger yukseltiyor ancak dedigim gibi kullaninca yukarida 7 yaziyor
skilldataenc ve itemdata text dosyalarını atmadığın için öyle görünüyordur. Orda yazanları textdata_equip&skill veya textdata object text dosyalarından çekmiyor direk skilldataenc text dosyası ve veritabanından çekiyor

Oyla 1
Alınan Beğeni
15
Ödül Puanları
8
skilldataenc ve itemdata text dosyalarını atmadığın için öyle görünüyordur. Orda yazanları textdata_equip&skill veya textdata object text dosyalarından çekmiyor direk skilldataenc text dosyası ve veritabanından çekiyor
Eve gecince kontrol edicem deniycem teşekkür ederim
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

malesef tüm txt dosyalarında 7500 gösteriyor ancak oyunda 5000

Oyla 0
Alınan Beğeni
116
Ödül Puanları
43
Selamlar
Str/int scroll 7 den 10 yaptım
Hp/mp Scroll 5000 den 7500 yaptım
Honor King Scroll kosmayı 20den 40a cıkardım
param degerlerini ayarladıktan sonra db to media yaptım ve patch verdım suan girince clientless atıyor sebebi nedir ?
skildata_xxx leri alman yeterli. dbtomedia daki mantık SQL Üzerindeki tablolardaki yaptıgın verileri media kısmına geçirmek için kullanılır. ıtem eklersin ıtemdata_xx leri alırsın. SQL da magicpop tablosunu editlersin magicpopdata mı neydi onu alırsın dbtomedia ile. ama normal şartlarda dbtomedia ile çıkarttıp herşeyi atsan da sorun çıkmaması lazm. dbtomedia da alınmaması gereken 2-3 txt vardı diye hatırlıyorum bu aralar edit yapmadıgım için unuttum isimlerini magic bilmem neydi. velasıl kelam yaptıgın işlemin karşılıgını alıp atarsan eğer crash bile olsa nerde hata yaptıgını bulman için attıgın txtleri kontrol edersin yeterli olur. hepsini alıp atarsan hatayı bulman imkansıza yakın bir hal alabilir hele db sana degil de netten bulma bişiyse.

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.