Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Paylaşım STR - INT uniqueler.

darkroad

.
.
Alınan Beğeni
2
Ödül Puanları
3
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
SkillEffect'e bir şey eklemenize gerek yok. Çoğu kişi unique kopyalayınca OrgObjName kısmını da değiştirdiğinden dolayı skilleffecte ekleme yapmak zorunda kalır.
İşi bileceksin işe gitmeyeceksin :)

You don't need to add anything to SkillEffect. Most people have to add to the skilleffect lines because the OrgObjName part has changed.

You will know the job, you will not go to work :)

characterdata_XXX çıktı alıp patch etmeyi unutmayın.
Don't forget to patch characterdata_XXX

ID ve linkleri kendinize göre düzenlemeyi unutmayın.
Don't forget to arrange the ID and links according to you.

Elite canavar çıkarmazlar. L3 üzerinden yapıldılar.
They don't spawns elite mobs.

Otomatik olarak spawn olacak diye beklemeyin spawn olmaları için nest hive ve tactics tablolarına eklemelisiniz.

Kutu içeriği :
Tiger Girl(STR)
Tiger Girl(INT)
Uruchi(STR)
Uruchi(INT)
Isyutaru(STR)
Isyutaru(INT)
Lord Yarkan(STR)
Lord Yarkan(INT)
Demon Shaitan(STR)
Demon Shaitan(INT)
Cerberus(STR)
Cerberus(INT)
Captain Ivy(STR)
Captain Ivy(INT)
Apis(STR)
Apis(INT)

RAR PASSWORD: vsro.org

*** Gizli metin: alıntı yapılamaz. ***
Eline saglık , fakat DAHA yenı yenı ogrenıyorum bırseylerı bu işlevlerı yapmak ıcın nasıl bır yol ızlemek gerekıyor daha ayrıntılı bılgı verırsen sevınırım ıyı bayramlar Cumleten ^^

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,862
Ödül Puanları
213
Eline saglık , fakat DAHA yenı yenı ogrenıyorum bırseylerı bu işlevlerı yapmak ıcın nasıl bır yol ızlemek gerekıyor daha ayrıntılı bılgı verırsen sevınırım ıyı bayramlar Cumleten ^^
Yeni IDler ve linkler vererek rar dosyası içinde tablolara ait girdileri Db'de aynı isimdeki tablolara girecek ve media tarafı içinde DbToMedia programı ile çıktı alıp halledeceksiniz. Bu kadar basit demek istemiyorum yeni başlamışsınız. Ekleme kısmını biraz araştırma ile çözersiniz. Common kısmında baştaki ID ve sonraki linklere dikkat etmeniz gerekli. Mob olunca common linki RefObjChar'a uzanır. Eşya ise RefObjItem'a ait olur. İyi bayramlar

darkroad

.
.
Alınan Beğeni
2
Ödül Puanları
3
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Yeni IDler ve linkler vererek rar dosyası içinde tablolara ait girdileri Db'de aynı isimdeki tablolara girecek ve media tarafı içinde DbToMedia programı ile çıktı alıp halledeceksiniz. Bu kadar basit demek istemiyorum yeni başlamışsınız. Ekleme kısmını biraz araştırma ile çözersiniz. Common kısmında baştaki ID ve sonraki linklere dikkat etmeniz gerekli. Mob olunca common linki RefObjChar'a uzanır. Eşya ise RefObjItem'a ait olur. İyi bayramlar
Teşekkurler aydınlattıgın ıcın Dedıklerını yapmaya ugrasıcam bakalım .. umarım yapabılırım. :/

hsyntrn

.
.
Alınan Beğeni
61
Ödül Puanları
28
teşekkürler

Alınan Beğeni
15
Ödül Puanları
18
SkillEffect'e bir şey eklemenize gerek yok. Çoğu kişi unique kopyalayınca OrgObjName kısmını da değiştirdiğinden dolayı skilleffecte ekleme yapmak zorunda kalır.
İşi bileceksin işe gitmeyeceksin :)

You don't need to add anything to SkillEffect. Most people have to add to the skilleffect lines because the OrgObjName part has changed.

You will know the job, you will not go to work :)

characterdata_XXX çıktı alıp patch etmeyi unutmayın.
Don't forget to patch characterdata_XXX

ID ve linkleri kendinize göre düzenlemeyi unutmayın.
Don't forget to arrange the ID and links according to you.

Elite canavar çıkarmazlar. L3 üzerinden yapıldılar.
They don't spawns elite mobs.

txtuisystem olarak yazmış olabilirim... o textdata_object olacak. oraya işlersiniz.

Otomatik olarak spawn olacak diye beklemeyin spawn olmaları için nest hive ve tactics tablolarına eklemelisiniz.

Kutu içeriği :
Tiger Girl(STR)
Tiger Girl(INT)
Uruchi(STR)
Uruchi(INT)
Isyutaru(STR)
Isyutaru(INT)
Lord Yarkan(STR)
Lord Yarkan(INT)
Demon Shaitan(STR)
Demon Shaitan(INT)
Cerberus(STR)
Cerberus(INT)
Captain Ivy(STR)
Captain Ivy(INT)
Apis(STR)
Apis(INT)

RAR PASSWORD: vsro.org

*** Gizli metin: alıntı yapılamaz. ***
teşekkür

darkroad

.
.
Alınan Beğeni
2
Ödül Puanları
3
Herseyi eksiksiz yaptıgım halde bir türlü olmadı elıme yuzume bulastırdım 🤦‍♂️

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,862
Ödül Puanları
213
Herseyi eksiksiz yaptıgım halde bir türlü olmadı elıme yuzume bulastırdım 🤦‍♂️
_RefObjCommon ID'lerini kendi tablonuzdaki sıraya göre verin. _RefObjCommon da en sonda bulunan linkleri ise _RefObjChar tablosundaki sıraya göre verin.

darkroad

.
.
Alınan Beğeni
2
Ödül Puanları
3
_RefObjCommon ID'lerini kendi tablonuzdaki sıraya göre verin. _RefObjCommon da en sonda bulunan linkleri ise _RefObjChar tablosundaki sıraya göre verin.
Dedıgın gibi yaptıgını dusunuyorum tekrar tekrar ozellıkle kontrol ettım ama yinede sonuc 0 oldu

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.