Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü Sunucu arıyorum

R

ReyasX

Arkadaşlar bütçem 150-200tl sunucu arıyorum güvenilir kişiler mesaj atabilirse sevinirim iyi forumlar herkese günaydınlar.

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
Premium
.
Alınan Beğeni
6,150
Ödül Puanları
303
TR Lokasyon, Intel C2750 - 8 Çekirdek, 16 GB DDR3 RAM, 750GB SATA, 1Gbps: 30 $ (178 TL)
TR Lokasyon, İntel Xeon E3-1240 İşlemci, 16 GB DDR3 Ram, 240 GB SSD,1 Gbit Port: 36 $ (213 TL)

predatorZ

Nub
.
Alınan Beğeni
548
Ödül Puanları
93
16gb ram x5670 sunucu aylık 150 tlye sağlayabilirim, yanında ekstra panel sunucusu 30 tlye sağlayabilirim.

Alınan Beğeni
75
Ödül Puanları
28
Kardeşim muvhost var şahin network var radore var vs vs Silkroad dışı firmalardan alırsan senin için daha iyi olur Airetten senin adına admin panel oluşturup teslim ediyorlar formatlık durum oldu admin panelden atıp 3dkya tekrardan işlemlerine devam edebilirsin Edit öğrenecem diyorsan Fakat 150 200 tlye oyun açarım diyorsan o iş olmaz parana yazık hiç girme

R

ReyasX

Kardeşim muvhost var şahin network var radore var vs vs Silkroad dışı firmalardan alırsan senin için daha iyi olur Airetten senin adına admin panel oluşturup teslim ediyorlar formatlık durum oldu admin panelden atıp 3dkya tekrardan işlemlerine devam edebilirsin Edit öğrenecem diyorsan Fakat 150 200 tlye oyun açarım diyorsan o iş olmaz parana yazık hiç girme
Eyw.

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.