Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü Sunucu indirme hızı

Alınan Beğeni
0
Ödül Puanları
1
Sunucum 1.3GB Dosyayı 4 saat 6 saat gibi zamanlarda indiriyo daha önceki sunucularım 14dk 15dk da indiriyodu bu sorun için sunucu içerisinden bir işlem yapabilirmiyim yoksa tamamen sunucu firmama ait bir sorun mu ?

VaLe

Elbet Bir Gün
.
Alınan Beğeni
258
Ödül Puanları
63
Kullanmış oldugun 2 sunucununda hızı berbatmis gerçekten bahsettigin dosyayı ben evde 3 ile 4 dk arasında indiriyorum. Verilen ücrete yazık o sunucuya .

Oyla 0
Alınan Beğeni
0
Ödül Puanları
1
Kesinlikle ve kesinlikle öyle. Edit işlemleri için tuttum sunucuyu masraf fazla olmasın diye ama buda cidden insanı salak yerine koymak. Sizin sunucu hakkında bilgi alma şansım varmı özelden yazarsanız bende faydalanmak isterim.

Oyla 0

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,703
Ödül Puanları
605
Oldukça vasat bir indirme hızı, server açmayı düşünüyorsanız o sunucuyu hiç kullanmayın. :)

Oyla 0
Ü

Üye silindi 92

:) Askerden sonra piyasa araştırmadım pek ucuz olsun işlem yapayım diye aldım 65TL ^^
7991136401.png

az önce çektim dediği hızı veriyor gerçekten indirirken faydasını görüyorum epey :D

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.