Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Paylaşım Sunucunuza Shambhala(Sky Temple) Ekleyin!

Ü

Üye silindi 340

Uğraşıyorum test eder etmez atacağım sen normal gel taksiye para verme ?
Geldim eve :D Mobları falan mı eklemeye çalışıyorsun tam olarak o şehirler sorunsuzsa sade hali yeterli bana moblar olmasada olur şimdilik çalışsın sorunsuz yeterli mobları ben clonlayıp eklerim oraya ışınlanma falan
bana sorunsuz çalışanı verirmisin şimdiden mobları falan düzenleyip orjinal güncellersin sen müsait oldukça :D

risesun97

not for money but for humanity
.
Alınan Beğeni
734
Ödül Puanları
93
Geldim eve :D Mobları falan mı eklemeye çalışıyorsun tam olarak o şehirler sorunsuzsa sade hali yeterli bana moblar olmasada olur şimdilik çalışsın sorunsuz yeterli mobları ben clonlayıp eklerim oraya ışınlanma falan
bana sorunsuz çalışanı verirmisin şimdiden mobları falan düzenleyip orjinal güncellersin sen müsait oldukça :D
Teleport yapmayı biliyiorsan istiyorsan sen yap jg den oraya mesela , yapamıyorsa düzenler atarım ışınlanma verilerini

Ü

Üye silindi 340

Teleport yapmayı biliyiorsan istiyorsan sen yap jg den oraya mesela , yapamıyorsa düzenler atarım ışınlanma verilerini
araştırayım bakayım
yani şuanki dosyalarla moblar yok ama sorunsuz çalışıyor oralar yani tm deniyim şimdi teşekkürler
öğrenmeye çalışayım şu teleport olayını :D

Alınan Beğeni
1
Ödül Puanları
3
Hocam Sky Templeyi Ekledim Mapa Girdiğimde Map Gözükmüyor M'de Gözüküyor Ama Oyun İçi Map Görüntüsü Gri Bomboş

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.