Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü Survial Arena Fix' Buyrun

CoogeR

.
Alınan Beğeni
73
Ödül Puanları
28
Değerli Arkadaşlar Benim gibi sizlerde Teleport Eklemeden Survial Arena'yı etkinleştirmek istiyorsanız
Öncelikle Serveriniizn Yedeğini Alıp Benim paylaştıgımDosyayı Sql'lenize okutmat olacaktır
SQl okuttuktanSonra Yapmanız gereken Tek şey İsro Clientini Serveriniza kurup Data Pk2 dosyasını Açıp Server Files'inizin içine Aktarmak olacaktır
Daha Sonra Sorunsuz giriş Yapa bilmek için ise Sadece Kendi Clientinizin içine İsro Datapk2 ve Mappk2 Particiles Dosyalarını Atmak olacaktır
Mediapk2 Dosyaniz kendi Serveriniza ait olmalı ve İsro Clientten Giriş yapa bilmek icin Exe Dosyalarınızı İsro kurulum Clienti icine atıp değiştiriniz
Daha sonra oyuncularınız yada birlikte oynadıgınız arkadaşlarınız var ise İsro Data,Map ve Particiles Birleştirdiğiniz Clienti Upload edip paylaşmak olacaktır
Konuda Emeği Geçen Vsro.org Discort üyelerine Forum Arkadaşlarıma Hepinize Çok teşekkür ediyorum bizler ile doğru bilgileri dürüst ve iyimser bir yaklaşımla paylaşıp Yardımcı olan
Tüm Dostlara Selam olsun

Ekli dosyalar

• regions.rar
    65.1 KB · Görüntüleme: 15
Alınan Beğeni
37
Ödül Puanları
28
Sadece SQL okutup iSro Data, Particles ve Map pk2 leri klasöre atacaz datayı çıkarıp server files içine atacaz.Başka bişey yapmamıza gerek yok mu ?

CoogeR

.
Alınan Beğeni
73
Ödül Puanları
28
Sadece SQL okutup iSro Data, Particles ve Map pk2 leri klasöre atacaz datayı çıkarıp server files içine atacaz.Başka bişey yapmamıza gerek yok mu ?
Media İcin soruyorsan Kendi Media pk 2nizde Refregion textdata_object ve textzonename isimli txt leri düzenleyip import yada patch ile uptade getirmeniz yeterli olacaktır

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.