Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Yardım Sw files kurulumunda problemler yaşıyorum

Alınan Beğeni
4
Ödül Puanları
3
Arkadaşlar merhaba

Uzun zaman önce kendi çapımda edit v.s işlemler ile uğraşmış biriyim şimdi tekrar döndüm tabikii hafızamda bir tane bile birşey kalmamış.

Sorunum şu kendi editlerimi tekrar yapmak için bir sunucu kiraladım fakat bir türlü vsro.orgdan indirdiğim dbyi düzgün bir şekilde kuramadım

Ücreti karşılığı bana yardımcı olabilicek bir arkadaş var mı işin açığı çok fazla bi bütcem yok ama emeğini karşılıyabilirim.
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

Aynı zamanda sieger adlı ustamızın kurulum videosunu izledim ama sanırım birşeyleri atladım bir türlü olumlu bir sonuç alamadım

S3XPER

.
Alınan Beğeni
93
Ödül Puanları
28
Merhaba!

YouTube üzerinden ve forumlarda kurulum ile ilgili, ihtiyaçlarınızı tam karşılayacak hem konu hem de videolar mevcut. Bu işe yeni katılıyorsanız, size tavsiyem araştırmacı biri olarak ilerlemeniz. Buna ek olarak clean db ve client üzerinden ilerlemeniz.

Oyla 0
Alınan Beğeni
4
Ödül Puanları
3
SEXPER kesinlikle öyle hocam fakat inanırmısın son 4gündür başaramadım bazı şeyleri kurulurken görmem gerek sanırım yada ben öyle düşünüyorum :)

Oyla 0

Dsgn

Sunucu ve Edit Hizmetleri
Elite
Alınan Beğeni
2,490
Ödül Puanları
113
Arkadaşlar merhaba

Uzun zaman önce kendi çapımda edit v.s işlemler ile uğraşmış biriyim şimdi tekrar döndüm tabikii hafızamda bir tane bile birşey kalmamış.

Sorunum şu kendi editlerimi tekrar yapmak için bir sunucu kiraladım fakat bir türlü vsro.orgdan indirdiğim dbyi düzgün bir şekilde kuramadım

Ücreti karşılığı bana yardımcı olabilicek bir arkadaş var mı işin açığı çok fazla bi bütcem yok ama emeğini karşılıyabilirim.
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

Aynı zamanda sieger adlı ustamızın kurulum videosunu izledim ama sanırım birşeyleri atladım bir türlü olumlu bir sonuç alamadım
sunucun orta seviye hızda ise sana 30 dakika yada 1 saat ortalama sürede A-Z kurulum sağlayabilirim

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.