Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü Switcher +glow paylaşımı hakkında sıkıntı çıktı

snayls

Silkroad Manager
.
Alınan Beğeni
610
Ödül Puanları
93

Arkadaşlar yukarıda ki konuda paylaştığım kodlarda bir hatam var ama ben çözemedim bir yeri gözden kaçırıyorum hata aşağıdaki gibidir kırmızı fight silah +8 olduğunda veriyor hatayı diğer silahların hiç birinde sıkıntı yok kodları tek tek yeniden yazdım ama yok yine burada hata çıkıyor çözümü bilen yardımcı olursa sevinirim teşekkürler.

1590612929730.png

thestorm83

Pk2 Editör , Vsro Developer
.
Alınan Beğeni
509
Ödül Puanları
93

Arkadaşlar yukarıda ki konuda paylaştığım kodlarda bir hatam var ama ben çözemedim bir yeri gözden kaçırıyorum hata aşağıdaki gibidir kırmızı fight silah +8 olduğunda veriyor hatayı diğer silahların hiç birinde sıkıntı yok kodları tek tek yeniden yazdım ama yok yine burada hata çıkıyor çözümü bilen yardımcı olursa sevinirim teşekkürler.

Ekli dosyayı görüntüle 7435

Ekli dosyalar

• particles.rar
    9.5 KB · Görüntüleme: 15

snayls

Silkroad Manager
.
Alınan Beğeni
610
Ödül Puanları
93
aynı hatayı veriyor ama sorun particleste değil itemoptionef.txt te sıkıntı var anlamadım diğer renklerde +8 de sıkıntı olmuyor bir renkte var bu hata

Scofield

vSRO Editör
.
.
Alınan Beğeni
217
Ödül Puanları
43
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Özelden tw ver bakalım beraber.

N

NaXSobi

hatanın sebebi particles

itemoption veya itemefect ti tam hatırlamıyorum ordan yönlendirme yapıyorsun
ordan yaptığın yönlendirmede Particles içinde '\system\system_en... yazan .efp dosyasını bulmadığını belirtiyor
fixleme yöntemin 2 türlü var

1.efp yolu değiştirmek
2. o efp dosyasını bulup yüklemek
//itemoptionefp.txt
system\system_enchantbow_a_01.efp bu yolu değiştir sorun düzelir :)

snayls

Silkroad Manager
.
Alınan Beğeni
610
Ödül Puanları
93
hatanın sebebi particles

itemoption veya itemefect ti tam hatırlamıyorum ordan yönlendirme yapıyorsun
ordan yaptığın yönlendirmede Particles içinde '\system\system_en... yazan .efp dosyasını bulmadığını belirtiyor
fixleme yöntemin 2 türlü var

1.efp yolu değiştirmek
2. o efp dosyasını bulup yüklemek​
o efp dosyasını kullanan diğer silahlar var sıkıntı yok o konuda yüklü zaten diğer renkler sıkıntısız çalışıyor fakat kırmızı renkte +8 olduğunda böyle bir hata ile karşılaşıyorum.

N

NaXSobi

o efp dosyasını kullanan diğer silahlar var sıkıntı yok o konuda yüklü zaten diğer renkler sıkıntısız çalışıyor fakat kırmızı renkte +8 olduğunda böyle bir hata ile karşılaşıyorum.
sorun +8 deyse sadece silahı +7 +0 arası da denesene bi sonucu söyle

N

NaXSobi

Çözüm eklediğin kodda
ITEM_CH_BOW_10_B_11_DG_A_KIRMIZI em\system_enchantbow_a_01.efp 190 Bone01 none 8 100 100

yazıyor em\ değilde system\ olarak ayarla çözebilirsin

Sendeki yanlış olan kod :
Kod:
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

Doğru olanıysa bu :
Kod:
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

snayls

Silkroad Manager
.
Alınan Beğeni
610
Ödül Puanları
93
Özelden tw ver bakalım beraber.
arkadaşımın göstermesiyle sorun çözülmüştür kendisine çok teşekkür ediyorum sorun dosya uzantısını yanlış yazmışım konuyu güncelleyeceğim doğru halini paylaşacağım teşekkürler...

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.