Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü Tek bard ve dance

sarkolata

.
Developer
Alınan Beğeni
790
Ödül Puanları
93
Şöyle bir yön vermek isterim.

Konu tamamen param ile alakalı, konunun GS ile alakası yok. "Neden bu kadar eminsin?" derseniz anlatayım:

CH'de Fire buildinde Fire Shield serisi var ve Shield zorunluluğu mevcut. Bu zorunluluğu sağlayan param var RefSkill'de bunu silince, elinde silah olmasa da, farklı silah olsada Fire Shield serilerini kullanabiliyorsun.

Aynı şekilde Bard için de bu mevcut, Dance açman için, tambour olması gerekli. Bu da param'ı destekliyor. Bu istemi sağlayan param'ı ya da paramları silersen, sorun ortadan kalkıcak ve 1 bard ile hem tambour açıp, hemde danceni aktif edebileceksin.

Hangi param olduğu hakkında bilgim yok fakat büyük ihtimal son satırlarda ki paramlardır. 1'den fazla zorunluluk kılınmışta olabilir. Deneyerek bulabilirsin.
Silah gerekliliği durumu biraz farklı. Bu şekilde çok fazla skill var.

Tambour/dance olayı tek diye biliyorum. Gerçi çok da bilmiyorum belki başka da vardır.

Bu yüzden GS'nin içine yazılmış olması da mümkün olabilir. Joymaxın böyle yaptığı benzer durumlar var...

Ama aradım taradım bir şey bulamadım, paramlardan gibi duruyor.

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
Premium
.
Alınan Beğeni
6,143
Ödül Puanları
303
Silah gerekliliği durumu biraz farklı. Bu şekilde çok fazla skill var.

Tambour/dance olayı tek diye biliyorum. Gerçi çok da bilmiyorum belki başka da vardır.

Bu yüzden GS'nin içine yazılmış olması da mümkün olabilir. Joymaxın böyle yaptığı benzer durumlar var...

Ama aradım taradım bir şey bulamadım, paramlardan gibi duruyor.
Silah gerekliliğinden kastım, dance açman için tambour zorunluluğu kılıyor. Bu da bir nevi bir silah zorunluluğu gibi.
Tambour'un paramlarını dance içerisine eklemiş olma ihtimalleri yüksek. GS'den olacağını sanmıyorum, gözüne de çarpmadıysa %90 paramlarla alakalı.
Deneme, yanılma ile bulması gerekli, daha önce hiç uğraşmadım bunla ama dediğim gibi olacaktır.

Conqueror

Vsro/Database-Editör
.
Alınan Beğeni
2,395
Ödül Puanları
113
Silah gerekliliğinden kastım, dance açman için tambour zorunluluğu kılıyor. Bu da bir nevi bir silah zorunluluğu gibi.
Tambour'un paramlarını dance içerisine eklemiş olma ihtimalleri yüksek. GS'den olacağını sanmıyorum, gözüne de çarpmadıysa %90 paramlarla alakalı.
Deneme, yanılma ile bulması gerekli, daha önce hiç uğraşmadım bunla ama dediğim gibi olacaktır.
Kısaca tambour 'u zorunlu kılan paramı silmesi yeterli sanırım. Önceki yorumunda dediğin shield mevzusu gibi.

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
Premium
.
Alınan Beğeni
6,143
Ödül Puanları
303
Kısaca tambour 'u zorunlu kılan paramı silmesi yeterli sanırım. Önceki yorumunda dediğin shield mevzusu gibi.
Aynen öyle ama işte o paramı bulmak önemli. Shield zorunluluğunda 19325647654 gibi 2 adet param yazıyordu. Bu param neye dayanıyor, bunu nerden çekiyor, neye denk geliyor bilmiyorum.

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,845
Ödül Puanları
213
Cevaplar için teşekkürler arkadaşlar. 2 gün sonra misafirlerim gider gitmez bu konuya eğilir ve sonucu yazarım. Ne gibi bi artısı eksisi olacak kestiremiyorum ama diğer bard yerini bir warlocka bırakır herhalde. Yakında konuya gerekli notu düşer ve rafa kaldırırız.

Conqueror

Vsro/Database-Editör
.
Alınan Beğeni
2,395
Ödül Puanları
113
Cevaplar için teşekkürler arkadaşlar. 2 gün sonra misafirlerim gider gitmez bu konuya eğilir ve sonucu yazarım. Ne gibi bi artısı eksisi olacak kestiremiyorum ama diğer bard yerini bir warlocka bırakır herhalde. Yakında konuya gerekli notu düşer ve rafa kaldırırız.
Şu dance skill'inin ismini verirmisin bi bakıcam hatırımda değil şuan localde de açamıyorum

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,845
Ödül Puanları
213
Dancing of Wizardy >> böyle de olabilir tam yazılış >>> Dancing of Wizardry
Tabi bu sadece bir tanesi.. Dancing of% diyelim.

Şu dance skill'inin ismini verirmisin bi bakıcam hatırımda değil şuan localde de açamıyorum

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,845
Ödül Puanları
213
Önc
Danceyi açmak için zorunlu kıldığı skill'in ismi neydi :D epey param var karşılaştırıcam
Önce Mana Tambour, Guard tambour ya da Clouth March... bunlardan biri açılmalı. Bunlardan biri açıldığında diğer bard dance kullanabiliyor.

Conqueror

Vsro/Database-Editör
.
Alınan Beğeni
2,395
Ödül Puanları
113
Önc

Önce Mana Tambour, Guard tambour ya da Clouth March... bunlardan biri açılmalı. Bunlardan biri açıldığında diğer bard dance kullanabiliyor.
Dance de 14 tane param var.

1701213281, 1869506150, 6645362, 1870031922, 1734702198, 1111772484, 7564131, 1919250793 Bu paramlar olabilir yanlış skilleri karşılaştırmadıysam.

Mana Tambour - Dancing of Wizardy

Sanırım sistemin işleyişi zorunlu kullandırtmak istediğin skillerin paramlarını içinde barındırması. Denemek lazım.

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.