Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü Teleport bsr hk

Kale

.
Alınan Beğeni
0
Ödül Puanları
1
Arkadaslar mevcut teleportumun bsri ni degistirdim. Bsr degismeden once sikinti yoktu fakat bsr degistirince teleporta yaklasmadan dc veriyor. Muhtemel bsr si veya dosyalari bi yerde eksik . Hangi dosya yollarini kontrol etmeliyim. Eksik dosyalari bulurum fakat hangi sql media data dosya yollarini kontrol etmem gerekiyor ?

Alınan Beğeni
167
Ödül Puanları
43
soruda eksikler var nedir bunlar
misal database içinde değişim yapınca media içinde aynısını yaptınmı
eklediğin bsr dosyası media/data içinde mevcutmu
media/server_dep\silkroad\textdata/TeleportBuilding içinde aynı işlemi yaptınmı

Oyla 0

Kale

.
Alınan Beğeni
0
Ödül Puanları
1
Yaptığım islem Objcommon ve teleportbuildingden bsr degistirmek oldu sadece. Sorunsuz calisan teleport bsr yi bu yollardan degistirdikten sonra dc olayi oldu. Datada bldng de ve data questte teleportun bsr var gözüküyor. Sanirim bende hem db de hem mediada hem datada eksikler var. Yeni bi teleport bsri eklemek icin sql media ve data da hangi tablolarda islem yapmam gerekiyor bana bunlari soylerseniz ben eksiklerimi kontrol edeyim

Oyla 0
Alınan Beğeni
167
Ödül Puanları
43
_RefObjCommon
TeleportBuilding
ekleme yaptığın teleportları buraya atarmısın bakalım bir

Son düzenleme:
Oyla 0
Alınan Beğeni
57
Ödül Puanları
28
Merhaba Arkadaşlar DBTOMEDİA BAZI SİSTEMLERİ EKLEMİYOR ONDAN HATA ALABİLİRSİNİZ TELEPORT BSR SQL E VE TeleportBuilding elle Girerseniz Sorun Yaşamasınız Teleport Bsr Kod { quest\teleport01.bsr )

Oyla 0
Ü

Üye silindi 340

Arkadaslar mevcut teleportumun bsri ni degistirdim. Bsr degismeden once sikinti yoktu fakat bsr degistirince teleporta yaklasmadan dc veriyor. Muhtemel bsr si veya dosyalari bi yerde eksik . Hangi dosya yollarini kontrol etmeliyim. Eksik dosyalari bulurum fakat hangi sql media data dosya yollarini kontrol etmem gerekiyor ?
Aşağıdaki eski hesabımla açtığım konudan bakabilirsin

Oyla 0

Yuppi

vsro.org
.
Alınan Beğeni
2,581
Ödül Puanları
113

Hangi bsr'yi koydun. ISRO datası kullanıyorsan bazı yapılar vsro tarafından desteklenmiyor. Doğru koyduğun halde client crash oluyorsa o bsr'den vazgeç :D

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.