Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online boş reklam

vSRO Çözüldü teleport ismi hatası.

Alınan Beğeni
329
Ödül Puanları
63
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Sa arkadaşlar db ye survival arena ekledim herşey tamam jangandaki teleporta isim yediremiyorum 2 3 kere denedim farklı farklı teleport isimlerinide denedim textdata objecte isim yemiyor neden olabilir sizce ?
1594317237457.png bu şekilde cıkıyor daha öncelerdende eklemiştim sorun olmamıştı bu dbde sorun oldu..

Conqueror

Vsro/Database-Editör
.
Alınan Beğeni
2,397
Ödül Puanları
113
Textdataobject.txt dosyasında işlem yapacaksın.
Örneğin;
1 SN_ZONE_XXX XXX Haritası (arada 8 boşluk olmalı)

Oyla 0
Alınan Beğeni
329
Ödül Puanları
63
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Textdataobject.txt dosyasında işlem yapacaksın.
Örneğin;
1 SN_ZONE_XXX XXX Haritası (arada 8 boşluk olmalı)
hocam daha öncede yaptım kendi diğer db mden çektimde araştırmalarıma göre 2 konu var ve çözümü getirilmemiş bu tür hatalarda cliente import ederken 1 kere dikkatimi çekmişti clientteki sıralama dbdeki sıralamaya uymadıgı için isimde okunmuyordu sanırım db tomediayla yapmıstım bide ona bakıcam 3 4 kere denedim çok farklı bi hata o hatada db yle clientin sıralaması muhtemelen yanlış ona bakıcam yoksa niye okunmasın ki 4 5 kere farklı farklı denedim yok okumuyor :D yani şöyle zamanında denemiştim dbtomediayla peck atınca bazı teleporttaki isimlerin gittiğinide görmüştüm ordan hatırladım manuel yapınca düzelmişti..

Oyla 0

Conqueror

Vsro/Database-Editör
.
Alınan Beğeni
2,397
Ödül Puanları
113
hocam daha öncede yaptım kendi diğer db mden çektimde araştırmalarıma göre 2 konu var ve çözümü getirilmemiş bu tür hatalarda cliente import ederken 1 kere dikkatimi çekmişti clientteki sıralama dbdeki sıralamaya uymadıgı için isimde okunmuyordu sanırım db tomediayla yapmıstım bide ona bakıcam 3 4 kere denedim çok farklı bi hata o hatada db yle clientin sıralaması muhtemelen yanlış ona bakıcam yoksa niye okunmasın ki 4 5 kere farklı farklı denedim yok okumuyor :D yani şöyle zamanında denemiştim dbtomediayla peck atınca bazı teleporttaki isimlerin gittiğinide görmüştüm ordan hatırladım manuel yapınca düzelmişti..
SRO_VT_SHARD > _RefTeleport > ZoneName128 bu kolondaki yazıyı textobjecte geçiriyorsun değilmi.

Oyla 0
Alınan Beğeni
329
Ödül Puanları
63
SRO_VT_SHARD > _RefTeleport > ZoneName128 bu kolondaki yazıyı textobjecte geçiriyorsun değilmi.
Aynen sorunsuz diğer db den çektim zaten 4 5 kere denedim farklı teleportlada ekledim isim değiştirerekde ekledim düzelmedi fakat zamanında dbtomediayla bitane birşey eklediğimi hatırlıyorum ozaman janganda farklı bi teleport vardı ordaki isimlerde gitmişti muhtemelen clientteki sıralama dbdeki sıralama olmuordur ona bakıcam böyle ilginç hatalarda beni buluyor zaten :)

Oyla 0

Conqueror

Vsro/Database-Editör
.
Alınan Beğeni
2,397
Ödül Puanları
113
Aynen sorunsuz diğer db den çektim zaten 4 5 kere denedim farklı teleportlada ekledim isim değiştirerekde ekledim düzelmedi fakat zamanında dbtomediayla bitane birşey eklediğimi hatırlıyorum ozaman janganda farklı bi teleport vardı ordaki isimlerde gitmişti muhtemelen clientteki sıralama dbdeki sıralama olmuordur ona bakıcam böyle ilginç hatalarda beni buluyor zaten :)
Client ve db uyumsuzluğundandır. DbToMedia ile patch atabiliyorsan komple bi geç istersen :D yada sadece teleport dosyalarını

Oyla 0
Alınan Beğeni
329
Ödül Puanları
63
Client ve db uyumsuzluğundandır. DbToMedia ile patch atabiliyorsan komple bi geç istersen :D yada sadece teleport dosyalarını
Bayağı öncede yapmıştım bi teleport eklemiştim dbtomedia kullanarak peck atınca jangandaki teleporttaki isimlerin gittiğinide görmüştüm aynen db yle clientin uyumsuzlugu manuel göz geçirmem gerekicek :)

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.