Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy
ecr-online rebels reklam

vSRO Çözüldü Teleport Olunan Haritanın Görsellerinin Yüklenmemesi Sorunu

Alınan Beğeni
7
Ödül Puanları
8
Herkese Merhaba. Ben kendi sw'mde unique roomlar eklemek istiyorum. Öncesinde warp ile ARENA_GNGWC alanına gitmeyi denerken harita tam yüklenmedi. AssocServer değerini 1 yaptım. Googledan araştırdım ancak tam bi sonuca varamadım. yardımcı olabilcek var mı. (data.pk2 map.pk2 ve particles.pk2'leri isrodan aldım. vsrofilesa datayı attım.)

SRO[2020-07-14 00-04-09]_05.jpg

Ekli dosyalar

• SRO[2020-07-14 00-04-09]_05.jpg
    SRO[2020-07-14 00-04-09]_05.jpg
    101.6 KB · Görüntüleme: 13

tylu

VSro
.
Alınan Beğeni
981
Ödül Puanları
93
Herkese Merhaba. Ben kendi sw'mde unique roomlar eklemek istiyorum. Öncesinde warp ile ARENA_GNGWC alanına gitmeyi denerken harita tam yüklenmedi. AssocServer değerini 1 yaptım. Googledan araştırdım ancak tam bi sonuca varamadım. yardımcı olabilcek var mı. (data.pk2 map.pk2 ve particles.pk2'leri isrodan aldım. vsrofilesa datayı attım.)

Ekli dosyayı görüntüle 8696
Map pk2 de sorun var.O haritanın olduğu bir map pk2 ile değiştir tekrar bak.

ByMnkn

Eskilerden :)
.
Developer
Alınan Beğeni
268
Ödül Puanları
63
Bu yer her pk2 de mevcuttur gittiğin region x y z dogru oldugunu kontrol etmen gerekiyor.

AleriyaSama

VArcane Family , Team , Company
.
Alınan Beğeni
2,984
Ödül Puanları
113
@__KhaLeesi__ 16 Temmuzdan beri aktif olmadığından ve konusu hakkındaki gidişattan ne olup bittiği hakkında bir yorum olmadığından dolayı. Konusu #Çözümlenenİstekler bölümüne taşınmıştır.

Lütfen tekrar konu açınız.

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.